Magazin

Cem Özer: Bakkal için evlendik!

Cem Özer, 5. kez dünya evine girdi. Ünlü oyuncu ve sunucu Cem Özer, 6 yıldır birlikte olduğu senarist Pınar Dura ile hayatını birleştirdi.

Önceki akşam Ortaköy Feriye Palace’da gerçekleşen nikah törenine yaklaşık 100 seçkin davetli katıldı. Cem Özer, Şinasi Günaydın imzalı bir takım elbise giyerken Pınar Dura'nın gelinlik tercihi Fevziye Çamer oldu. Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar’ın kıydığı nikahta çiftin şahitliklerini Doğa Rutkay Kamal, Ahu Sungur, Banu Noyan, Can Özer, Elvan Karadereli, Ebru Çamer yaptı.

KIZI VE OĞLU CEM ÖZER’İ YALNIZ BIRAKMADI

5. kez evlenen Cem Özer’in nikahına ilk evliliği Sebla Pekcan’dan olan kızı Cemre Özer ve dördüncü evliliği Nurgül Yeşilcay’dan olan oğlu Nejat Özer de katıldı. Nikah öncesi kameraların karşısına geçen Cem Özer, sözlerine “Yine buldunuz beni” şeklinde espri yaparak başladı. Mutluluklarını dile getiren Özer, “Plakamıza yazmadık. Çünkü o illegal bir şey. Evleniyoruz, mutluyuz” dedi. 6 senedir birlikte olduklarını anlatan Özer, “Sürekli Pınar'ı başka biri gibi yazıyorlardı. Bakkal bile sipariş verince Pınar'ı evde çalışan biri sanıyordu. Biraz da o yüzden evlendik” dedi. Evlilik için tanışma yıldönümü olan 14 Mart'ı tercih ettiklerini söyleyen Özer, söz konusu balayından açılınca ikili arasında tatlı bir kriz yaşandı. Balayı olarak yarın sete gideceğini söyleyen Özer'in sözleri eşi Pınar Dura tarafından tepki gördü. Daha sonra durumu tatlıya bağlayan ikili, “İş olsun, tatil önemli değil” dedi.

‘ŞU AN O DA SEYREDİYORDUR’

Cem Özer ve eşi Pınar Dura, nikah töreninde duygusal anlar yaşadı. Babasının ismi Nejat'ı oğluna verdiğini söyleyen Özer, “Teşekkür ederim bana insanlığı öğrettiğin için. İnşallah sen de şahitsindir” diyerek babasını andı. Kendi babasının da vefat ettiğini açıklayan Pınar Dura, “Şu an o da seyrediyordur” diye konuşunca ikilinin gözleri doldu.

‘PINAR BEBEKLİK ARKADAŞIM’

Doğa Rutkay nikah törenine eşi Kerimcan Kamal ve annesiyle birlikte geldi. Pınar Dura'nın bebeklik arkadaşı olduğunu söyleyen Doğa Rutkay, “Birbirlerini çok seven iki insan. Umarım mutlu olurlar. Pınar'a kadınca birkaç tavsiyede bulundum. Evlilikte biraz daha anlayış, özveri gerekiyor” dedi. Rutkay, bir ara boğaz manzarası altında gazetecilerin objektiflerine poz verirken objektiflere yansıdı. Oya Başar, “Cem bizim yanımızda yetişti, büyüdü. Birlikte çok çalıştık. Sevdiğim bir arkadaşım. Mutlu olsunlar. Haşarı gibi görünür ama efendidir bizim çocuğumuz. Evlilik aşklarını bitirmesin” diyerek çifte mutluluklar diledi.