Cem Davran'ı yıkan ölüm! Annesi hayatını kaybetti

58 yaşındaki oyuncu ve sunucu Cem Davran aldığı acı haberle yıkıldı. Cem Davran'ın annesi Ayfer Naciye Davran hayatını kaybetti. Ünlü oyuncu acı haberi sosyal medya hesabından paylaştı. Ayfer Naciye Davran yarın ailesi, yakınları ve sevenleri tarafından İstanbul'da son yolculuğuna uğurlanacak.

Merve Barut
Merve Barut

Tatlı Betüş, Ruhsar, Şaşı Felek Çıkmazı, Yuvam Yıkılmasın, Çocuğun Var Derdin Var, 8. Gün, Aşkın Tarifi gibi yapımlardaki rolleriyle tanınan ünlü oyuncu ve sunucu Cem Davran büyük bir acı yaşadı. Cem Davran'ın annesi Ayfer Naciye Davran vefat etti.

Cem Davran'ı yıkan ölüm! Annesi hayatını kaybetti


Cem Davran, acı haberi sosyal medya hesabından duyurdu. Annesininin cenaze töreni bilgilerini de paylaşan Cem Davran, ''Canım annem, bir tanem vefat etti'' ifadelerini kullandı. Davran'ın paylaşımına aralarında Songül Öden, Behzat Uygur, Demet Evgar gibi ünlü isimlerin de olduğu çok sayıda takipçisinden baş sağlığı mesajları yağdı.

 Cem Davran'ı yıkan ölüm! Annesi hayatını kaybetti - Resim : 2


Cem Davran paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

''Canım annem, bir tanem vefat etti. Uğurlamak isteyen dostlar için; (Yarın) 15 Ağustos P.tesi öğle namazına müteakip, Zincirlikuyu Camii ve Mezarlığı. Nurlarda uyu kraliçem, Naciye Ayfer Davran.''

Cem Davran'ı yıkan ölüm! Annesi hayatını kaybetti - Resim : 3

Cem Davran'ı yıkan ölüm! Annesi hayatını kaybetti ile ilgili etiketler cem davran Ayfer Naciye Davran cenaze töreni sosyal medya