Magazin |

Cem Belevi'nin açıklamaları İrem Derici'yi çıldırttı! İhanetin ses kayıtlarını yayınlayacağını söyledi

Şarkıcı Cem Belevi, bir dargın bir barışık aşk yaşadığı meslektaşı İrem Derici'yi aldattığı yönündeki iddiaları yalanladı. Konu ile ilgili açıklama yapan Cem Belevi, ''Ben kendisini çok sevdim. İnişli çıkışlı bir ilişki yaşıyorduk. Yürütemedik, olmadı.'' dedi. İrem Derici, eski sevgilisi Cem Belevi'nin açıklamaları karşısında çılgına döndü. İrem Derici, ''Birkaç saat uyuyup A'dan Z'ye her şeyi ses kayıtlarıyla anlatayım'' dedi.

Türk pop müziğinin sevilen iki ismi İrem Derici ile Cem Belevi aşkı bitti. İlişkilerine ikinci bir şans veren müzisyen çift ayrılık kararı aldı. 35 yaşındaki İrem Derici, dün Instagram hesabından yaptığı paylaşımda "Saltanat sona erdi çeyrek popçu. Sefil hayatının geri kalanında sana mutluluklar diliyorum. Hayırlı konser dilenmeler." ifadelerine yer verdi.

İrem Derici'nin bu açıklaması Cem Belevi'ye soruldu. Cem Belevi ise ayrıldığı aşkının sözleri karşısında bir açıklama yaptı. Belevi'nin açıklamaları ise İrem Derici'yi adete çılgına döndürdü.


Cem Belevi’den ihanet yüzünden ayrıldığını açıklayan İrem Derici’nin sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımdaki sözleri, katıldığı ödül töreninde Cem Belevi’ye soruldu. Cem Belevi ise ihaneti inkar etti. Cem Belevi'nin açıklamalarının yer aldığı videoyu izleyen İrem Derici eski aşkının açıklamalarını “samimiyetsiz” bulduğunu söylerken, Cem Belevi’nin ihanetinin ses kayıtlarının elinde olduğunu açıkladı. İşte detaylar...

İrem Derici'nin dün Instagram hesabından yaptığı paylaşımın ardından gözlerin çevrildiği Cem Belevi'den açıklama geldi. İrem Derici'nin magazin gündemine bomba gibi düşen ''Sefil, çeyrek popçu'' şeklindeki açıklamaları karşısında Cem Belevi şunları söyledi: ''Ben ilişkimle ilgili konuşmayı hiçbir zaman sevmedim. Ancak paylaşım yaptığı için birkaç şey söylemek istiyorum. Kendisine de ilettim. Sizin zannettiğinizden daha önce ilişkimizi noktaladık aslında ama bunu duyurmak istemedik. Daha doğrusu kendisi istemedi. Özel bir sebebi var. Benden de rica etti kendisi. Bu da bende kalacak. Karşımda her şeyden önce bir kadın var, meslektaşım var. Çok güzel de bir yüreği var. Artık onu ne fevrileştirdiyse, ne öfkelendirdiyse bilmiyorum... Bir şeyler paylaşmış ama ben kendisini çok sevdim. İnişli çıkışlı bir ilişki yaşıyorduk. Yürütemedik, olmadı. Ben aşk şarkıları yazan, aşkını dolu dolu yaşayan, hisleriyle hareket eden bir adamım. Asla o cümleleri kabul etmiyorum. Aldatmadım. Hiçbir zaman böyle bir şey olmadı, olamaz. Benim aşka böyle bir bakış açım yok. Söyledikleri karşısında hala çok seviyorum ve çok saygı duyuyorum. Onun yüreğinden gelenlerle fevriliğinden dolayı ağzından çıkanlar bir olmayabilir. Canı sağolsun, istediğini diyebilir ama içi rahat olsun.''Cem Belevi'den ihanet nedeniyle ayrıldığı iddia edilen İrem Derici, eski aşkının açıklamaları karşısında Instagram hesabından bir paylaşımda bulundu. Cem Belevi'nin ihanetinin ses kayıtlarının kendisinde olduğu belirten İrem Derici, ''Über samimiyetsiz açıklamayı izledim de... Ben birkaç saat uyuyup uyanıp her şeyi anlatayım ya. Sıktı artık bu sahtekarlık. A'dan Z'ye şöyle ses kayıtlarıyla mis gibi he ne dersin? 'Yaz sonuna kalmaz İrem'i şutlarım zaten. Şu takvimi bir doldurayım. Şimdi kötü çocuk imajı çizemem.' mi olsun ilk konumuz? Yoksa alevler attığın influencerlar mı sen seç. Ya da direkt itiraf ettiğin ihanetten de girebilirim mevzuya. Bana fark etmez.'' ifadelerini kullandı.