Çekmeköy'de yol verme tartışması olaylı bitti! Pompalı tüfeklerle sokağı savaş alanına çevirdiler

Çekmeköy'de saat 00.30 sıralarında iki sürücü arasında başlayan yol verme tartışması tekel bayinde devam etti. Tekel bayinin sahibi tartışan sürücülerin dışarı çıkmasını istedi. Olay yerini terk eden sürücülerden biri kısa süre sonra yakınlarını yanına alarak tekel bayine geri dönünce olanlar oldu. İşte detaylar...

Olay saat 00.30 sıralarında Çekmeköy'de meydana geldi. İddiaya göre cadde üzerinde ilerleyen bir otomobil sürücüsü ile panelvan minibüs sürücüsü arasında yol verme tartışması yaşandı. Otomobil sürücüsü daha sonra alışveriş yapmak için cadde üzerindeki tekel bayisine girdi. Panelvan minibüsün sürücüsü de arkasından geldi. Sürücüler arasında çıkan sözlü tartışmanın ardından, tekel bayii sahibi tarafların dışarı çıkmasını istedi. Panelvan minibüs sürücüsü oradan ayrıldı. Daha sonra bu kez yakınlarıyla birlikte, pompalı tüfeklerle tekel bayiine geri gelerek, rastgele ateş etti. Daha sonra da iş tezgahları dağıttı. 

Çekmeköy'de yol verme tartışması olaylı bitti! Pompalı tüfeklerle sokağı savaş alanına çevirdiler

TEKEL BAYİDEKİ KAVGA SOKAKTA DEVAM ETTİ

İhbar üzerine olay yerine çok sayıda polis ekibi sevk edildi. Polis ekibinin müdahalesine rağmen sürücü ve yakınları arbede yaşanmasına neden oldu.

Çekmeköy'de yol verme tartışması olaylı bitti! Pompalı tüfeklerle sokağı savaş alanına çevirdiler - Resim : 2

Yaşanan kargaşa caddede de devam etti. Kavga eden taraflar araçlarına bindiği sırada ise hızla ilerleyen bir kamyonet, panelvan minibüse çarptı.

Çekmeköy'de yol verme tartışması olaylı bitti! Pompalı tüfeklerle sokağı savaş alanına çevirdiler - Resim : 3

Kontrolden çıkan panelvan minibüs, iş yerinin tabela direğine çarparak devirdi. Polis kavgayı kontrol altına almak için havaya ateş açmak zorunda kaldı. Olayda yaralı ve can kaybı bulunmazken, 4 kişi gözaltına alındı. Saldırı sırasında pompalı tüfekten çıkan saçmalar, iş yerinin kapısına isabet etti. O anlar güvenlik ve cep telefonu kameralarına yansıdı.

Çekmeköy'de yol verme tartışması olaylı bitti! Pompalı tüfeklerle sokağı savaş alanına çevirdiler - Resim : 4

Çekmeköy'de yol verme tartışması olaylı bitti! Pompalı tüfeklerle sokağı savaş alanına çevirdiler ile ilgili etiketler Çekmeköy