Popüler Haberler |

Çapraz Ateş filmi konusu nedir? İşte Çapraz Ateş oyuncuları!

Bu akşam BEYAZ TV ekranlarında yayınlanacak Çapraz Ateş filmi sinemaseverler tarafından merak ediliyor. Vatandaşlar Çapraz Ateş filminin konusunu ve oyuncularını merak ediyor. Peki Çapraz Ateş filmi konusu nedir? İşte Çapraz Ateş oyuncuları!

Çapraz Ateş filmi konusu nedir? Sorusu sinemaseverler tarafından sorulmaya başlandı. Bu akşam televizyon ekranlarında yayınlanacak olan Çapraz Ateş filminin oyuncuları da araştırılıyor. Peki Çapraz Ateş filmi konusu nedir? İşte Çapraz Ateş oyuncuları!


ÇAPRAZ ATEŞ FİLMİNİN KONUSU

Mallory Kane, işinin uzmanı özel bir dedektiftir. Koruyucusu Kenneth, hükumetin onaylamadığı ve derin devletin tepesindekilerin bilmezlikten geldikleri tehlikeli bir göreve Mallory'i yollar. Fakat İspanya'daki başka bir operasyon başarısızlığa uğradığında Kenneth, Mallory'i bu sefer de başka bir görev için Dublin'e yollar. Mallory burada başka bir gizli dedektif olan Paul ile ortak çalışacaktır. Fakat bu yeni görevde bir gariplik olduğunu sezen Mallory, oyuna getirildiğini anlar ve asıl macera bundan sonra başlar. Artık uluslararası bir seviyeye çıkan insan avından canlı çıkmak için bütün yeteneklerini ve kurnazlığını kullanacaktır. Tek amacı ülkesi Amerika'ya geri dönüp ailesini korumak ve kendisine bu ihanet komplosunu düzenleyenlerden intikam almaktır.

ÇAPRAZ ATEŞ OYUNCULARI

Gina Carano, Ewan McGregor, Michael Fassbender, Michael Angarano