Koronavirüs |

Capitol AVM'den örnek davranış

İş ortakları için benzersiz bir dayanışma örneği göstermeye devam eden Capitol AVM, 1 Haziran 2020 tarihinde aldığı geniş tedbirlerle

15 Mart 2020 - 30 Mayıs 2020 tarihleri arasında zorunlu hizmet birimleri dışındaki iş ortaklarından kira almayan Capitol AVM, bu uygulamaya haziran ayında da devam edeceğini duyurdu.

Haziran ayında da iş ortaklarından kira almayacağını açıklayan Capitol; temmuz, ağustos, eylül ve ekim ayları da kiraların sadece yüzde 50’lik bir kısmını alacak.

NORMALLEŞME SÜRECİNDE, GERÇEK BİR DAYANIŞMA

Capitol, kira bedellerinde yüzde 50 indirim yaparak kira almama politikasını genişletiyor!

Tüm dünyayı saran koronavirüs (Covid-19) salgını nedeniyle, hem ziyaretçilerinin hem de iş ortaklarının sağlığını ön planda tutarak, evde kalmayı ve sosyal mesafeyi desteklemek amacıyla, 21 Mart 2020 tarihinde geçici olarak kapılarını kapatan Capitol, koronavirüsle mücadele için aldığı tedbirlerle ilgili çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Salgın nedeniyle geçirilen kötü günleri geride bırakmayı ve zorlukları birlikte aşmayı hedefleyen Capitol, Haziran ayını da dahil ettiği kira almama politikasını, 2020 yılı Temmuz, Ağustos, Eylül ve Ekim ayları boyunca ödenmesi gereken asgari maktu kira bedellerinde %50 indirim yaparak genişletiyor.

1 HAZİRAN'DA AÇILACAK

Capitol, Sağlık Bakanlığı bünyesinde oluşturulan Koronavirüs Bilim Kurulu’ndan, pandeminin seyrinde, belirlenen tarihi etkileyebilecek olumsuz bir görüş gelmediği ve herhangi bir yasal kısıt veya engel olmadığı takdirde; 1 Haziran 2020 tarihi itibariyle de, alınan geniş tedbirlerle #BizimCapitol’ü açıyor.

Günün Videosu
Karaman’da koranavirüse yakalandıktan sonra aşı yaptırmadığı için hastalığı ağır geçiren Süleyman Can, hastane odasında çektirdiği görüntülü mesajla ’aşı’ olun çağrısında bulunduktan sonra hayatını kaybetti. Can, "Gerçekten çok zor bir hastalıkmış bu. Kimseye de inanmayın ve aldanmayın." ifadelerini kullanmıştı.