Popüler Haberler |

Cansu Taşkın bornozlu paylaşımı!

Cansu Taşkın bornozlu paylaşımı! Ünlü model sosyal medya hesabından yaptığı cesur paylaşımlarıyla gündemi meşgul etmeye devam ediyor. Cansu Taşkın bornozlu paylaşım akımına katıldı ve takipçilerini heyecanlandırdı. Bu paylaşımın ardından fotoğrafı göremeyen vatandaşlar internette bu fotoğrafı araştırmaya başladı. Cansu Taşkın bornozlu Instagram paylaşımı! Detaylar haberimizde...

Cansu Taşkın bornozlu paylaşım akımına kapıldı ve Instagram hesabından bornozuyla cesur bir paylaşımda bulundu. Bu paylaşım takipçileri tarafından büyük ilgi gördü ve binlerce görüntülenme aldı. Cansu Taşkın'ın bornozlu paylaşımını göremeyen vatandaşlarda ünlü modelin bornozlu fotoğraflarını internette araştırmaya başladı.Biz de bu konuyu sizler için araştırdık ve haberimize ekledik. Cansu Taşkın bornozlu Instagram paylaşımı! İşte Cansu Taşkın'ın bornozlu fotoğrafı ve diğer tüm detaylar...

CANSU TAŞKIN BORNOZLU INSTAGRAM PAYLAŞIMI!

Instagram hesabından paylaşım yapan sosyetik güzel Cansu Taşkın dekolteli bornozlu paylaşımıyla takipçilerini mest etti.

Birçok ünlünün yaptığı dahil olduğu bornozlu fotoğraf akımına dahil olan Cansu Taşkın, takipçilerinden tam not aldı. Taşkın bornozlu paylaşımıyla takipçilerine frikik vermeyi de ihmal etmedi.

Öte yandan Cansu Taşkın, önceki gün Instagram hesabının hikaye bölümününden üstsüz güneşlenirken çekilmiş bir fotoğrafını koydu. Kalçalarını ise sansürledi.

"Mutlu hissediyorum" notunu düştüğü fotoğraf, kısa sürede beğeni yağmuruna tutuldu.
Geçen günlerde paylaştığı fotoğrafla Photoshop yaptığı iddiaları ile gündeme gelen Cansu Taşkın, bu eleştirilere bikinili fotoğraflarını paylaşarak yanıt verdi.

YORUMA KAPATTI

Havuz başında verdiği pozları sosyal medya hesabından "Alaçatı sezonunu ilk ben açayım dedim" notuyla paylaşan Cansu Taşkın, fotoğraflarını yoruma kapattı.

CANSU TAŞKIN KİMDİR?

Cansu Taşkın, 15 Kasım 1992 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Liseden mezun olmuştur. İstanbul Beylikdüzü'nde annesi ve kızkardeşi ile birlikte oturmaktadır. Besteci Metin Özülkü dayısıdır.

Vücut ölçüleri 90-58-92 ve boyu 1.84 santimetre olan Cansu Taşkın, 16 yaşında İzmir Fuarı'nda podyuma çıkarak modellik yapmaya başladı. İlk yarışma deneyimini 17 yaşında dünya modellik yarışmasına katılarak dördüncü seçilerek kazandı. Birçok modacı ile model olarak çalıştı. “Modelliğe İtalya’nın Milano şehrinde devam etmek en büyük hayalim” diyen Cansu Taşkın, Türkiye’de birçok defileye çıkmıştır.

Cansu Taşkın, 2011 yılında Best Model Of Turkey yarışmasında dereceye giremeyince isyan ederek ağladı. 2012 yılında Idol Of Models yarışmasında ikinci oldu.

Cansu Taşkın, 2010 yılında “Fatmagül'ün Suçu Ne?” dizisinde bir rol alarak oyunculuğa başladı. Dizinin 55. bölümünde Engin Akyürek’in canlandırdığı Kerim'in sevgilisi rolünü oynamıştır.

2013 yılında “Qüfür” adlı sinema filminde Arafat Şavata ile birlikte Cansu Taşkın başrolde oynarken diğer rollerde, Ahmet Nesin, Leyla Bilginel, Ayşen Gruda, Sinan Bengier, Selahattin Taşdöğen, Murat Soydan gibi isimler oynamıştır.

Cansu Taşkın, Mehmet Ali Erbil’in sunduğu Çarkıfelek yarışmasına katıldı. Çekimleri Nevşehir’de devam eden ve 2015 yılı sonlarında başlayan “Cennet Yolu” adlı dizide rol aldı. Ekim 2015 ayında 'Miss Model Of The World' yarışmasında Türkiye’yi temsil etti.