Magazin |

Cansu Dere ayrılığın nedenini açıkladı!

Oyuncu Cansu Dere, TV8'de yayınlanacak bir dizi için Acun Ilıcalı ile anlaşmıştı. Ancak dizinin çekimlerine kısa bir süre kala proje iptal oldu. Dere, Ilıcalı ile el sıkıştıktan sonra iptal olan projeyle ilgili açıklama yaptı.

Snob magazinin haberine göre, Başarılı oyuncu Cansu Dere önceki gün Bebek’te gittiği kaş tasarım kliniği çıkışı objektiflere yansıdı. Her zaman fit görüntüsü ve güzelliği ile dikkat çeken Dere’nin sık sık kliniğe gelerek bakım yaptırdığı öğrenildi.

Kısa süre önce TV8 ile anlaştığı diziden son anda ayrılması üzerine Acun Ilıcalı'nın anlaşmayı fesh ettiği iddia ediliyordu. Ünlü oyuncu şu yanıtı verdi: “Benimle alakalı hiçbir konu yok, bizim işimiz senaryo onun için senaryo ile alakalı bir sıkıntı oldu. Neticesinde proje iptal oldu, ben de diğer senaryo ve projeleri değerlendiriyorum" dedi.

GÜZEL TEKLİFLER GELİYOR

Yakın zamanda sevenleri ile buluşabileceğinin sinyallerini veren Cansu Dere “Benim işim ile aşk ilişkim var. Onun için önce projeye ve senaryoya inanmam, güvenmem gerekiyor. Güzel teklifler geliyor, ben de hepsini en iyi şekilde değerlendirip karar vermek istiyorum" dedi.

Öte yandan Cansu Dere, oyuncu Engin Altan Düzyatan ile birlikte bir projede yer alacağı haberleri için "Doğru bir haber değil" ifadesini kullandı.