Magazin |

Canlı yayında birbirlerine girdiler! Şok ifadeler

Ece Erken'in yorumculuğunu yaptığı Söylemezsem Olmaz programına Demet Şener'in telefonla bağlanmasıyla ortam gerildi. Şener ile Erken canlı yayında birbirleriyle tartıştı.

Eski manken Demet Şener gelinlikli bir fotoğrafını Instagram hesabından paylaşmıştı. Altına gelen yorumlardan birine dayanamayıp şoke eden sözler söylemişti. Demet Şener takipçisinin "Zamanında da Demet Akalın'ı sizinle aldatmadı mı? Adam gibi sevmediği baştan belliydi" yorumuna çıldırmış, "Yıllarca üzerimden prim yaptı, mağdur numarasıyla. Susmak yok artık. Yeter" cevabını vermişti.

Bu konu Beyaz TV'de yayınlanan 'Söylemezsem Olmaz' programında masaya yatırıldı. Ece Erken, "Demet Akalın'ın eşyaları evden atıldı" yorumunda bulundu. Bu yoruma sinirlenen Demet Şener programa telefonla bağlandı.

CANLI YAYINDA BİRBİRLERİNE GİRDİLER!

Şener, Ece Erken için "Birilerinin maşalığını yapıyor" deyince ortalık karıştı. Ece Erken bu yoruma oldukça sinirlendi ve Demet Şener'e "sen benimle böyle konuşamazsın" diye çıkıştı. Canlı yayında sesler yükseldi ve ikili birbirleriyle sözlü bir tartışmanın içine girdi. Demet Şener, "şerefim üzerine yemin ederim" deyince Ece Erken de "Benim anlattıklarım doğru ben de evladım üzerine yemin ederim" dedi.

"DEMET AKALIN MAĞDUR EDEBİYATI YAPIYOR!"

Demet Şener, Demet Akalın'ın mağdur edebiyatı yaptığını söyledi ve "bundan çok sıkıldım" dedi. Şener sözlerine şöyle devam etti:

"Benim için yıllarca konuştu bu kadın. Ben kimsenin sevgilisini elinden almadım. Nisan ayında Şengül Balıksırtı röportajında "ikinci kişi yok, ailesi beni istemedi" diyor. Biten bir ilişkiden sonra biz ilişkiye başladık.

Üzerime yapıştı kaç senedir. Demet Akalın, "Benim arkadaşım" dedi. Ama benim bu kadınla merhabam bile yok ama arkadaşım dedi. Oysa aynı ortamda bile bulunmadım.

Onların ilişkisi bitti ispatları var. Sonra benim ilişkim başladı. Yıllarca üzerimden geçindi. "