Canlı yayın karıştı: Stüdyoda 'Gülşen' gerilimi! Bir anda sesler yükseldi!

İmam Hatip okulunda okuyanlara sapık diyen Gülşen'in tutuklanması sonrasında tv100 ekranlarında gerginlik yaşandı.  İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Danışmanı Dr. Ahmet Zeki Üçok ve Prof. Dr. Celal Erbay arasında tansiyon yükseldi.

tv100 ekranlarında yayınlanan 10'dan 12'ye programına konuk olarak katılan İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Danışmanı Dr. Ahmet Zeki Üçok ve Prof. Dr. Celal Erbay arasında tansiyon yükseldi. 

 

GÜLŞEN OLAYI ORTALIĞI KARIŞTIRDI

Zeki Üçok, Erbay'a "sizce Gülşen'in tutuklanması doğru mu?" sorusunu yöneltince "Ben rencide oldum. Beni rencide eden bir kişinin davranışı cezasız kalmamalıdır" yanıtını verdi.

Bu yanıt üzerine Üçok, "Siz kendi duygularınızı bilimin önüne mi koyuyorsunuz?" deyince stüdyoda sesler yükseldi.

Zeki Üçok, "Dehşete düştüm. Bir hukuk dekanının bu tutuklanmayı övmesini dehşete düşerek izledim." dedi. Erbay ise "Ben tutuklamayı övmedim. Kamu vicdanını rencide eden davranışlar cezasız kalmaz dedim" yanıtını verdi. 

 

Canlı yayın karıştı: Stüdyoda 'Gülşen' gerilimi! Bir anda sesler yükseldi! ile ilgili etiketler Gülşen TV100 İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Danışmanı Dr. Ahmet Zeki Üçok Prof. Dr. Celal Erbay tartışma

Sitene Ekle