Caner varken, Caner yokken...

Beşiktaşlı futbolcu Caner Erkin ile evli olduğu dönemde lüks yaşantısıyla ve milyonluk araçlarla dikkat çeken Asena Atalay, boşanmanın ardından bambaşka bir hayat sürmeye başladı. Lamborghini aracından sonra Hyundai marka yeni aracıyla görüntülenen Atalay dikkatleri üzerine çekti.

1989 İzmir doğumlu, Ankara Bilkent Üniversitesi İşletme bölümü terk Asena (Erkin) Atalay, futbolcu eşi Caner Erkin'den boşandıktan sonra zor günler geçiriyor. Şu sıralar ünlüler dünyasında en çok konuşulan konulardan biri Asena Atalay’ın şaşalı hayatından, son derece mütevazı bir hayata geçiş yapması.

Caner varken, Caner yokken...

LÜKS YAŞANTISINDAN ESER YOK

Futbolcu Caner Erkin ile evli olduğu dönemde gece kulüplerini kapatan, sosyal medya fenomenleriyle takılıp su gibi para harcayan, farklı Lamborghini araçlar kullanan ve gazetelerin birinci sayfalarını süsleyen Erkin’in artık değeri milyonlarca lirayı bulan otomobiller yerine Hyundai marka yaklaşık 70 bin TL değerinde bir otomobil kullandığı ortaya çıktı.

Caner varken, Caner yokken... - Resim : 2

SOSYETİK ARKADAŞLARINI DA SİLDİ

Magazin kulislerinde konuşulanlara göre maddi açıdan zor günler yaşayan Atalay, geçmişte görüştüğü birçok arkadaşı ile de artık görüşmüyor ve lüks semtlerde eskisi kadar boy göstermiyor.

Öte yandan Atalay’ın babası Oktay Atalay'ın sahibi olduğu tiyatro ve gösteri sanatları merkezi Massk Sahne’nin de kapılarını kapattığı öğrenildi. 350 kişilik gösteri salonu, bin 200 metrekarelik aktif kullanım alanı ve geniş fuayesi bulunan mekan Maslak Mashattan'da 11 Kasım'da sanatseverler ile buluşmuştu.

Caner varken, Caner yokken... - Resim : 3

MAL PAYLAŞIMI DAVASINI DA KAYBETTİ!
Atalay’ın zor günlerinin Kanal D ekranlarında hafta sonları sunuculuk yaptığı Magazin D programından ayrılmasıyla başladı. Asıl şoku ise kısa süre önce eski eşi Caner Erkin'e açtığı mal paylaşımı davasını kaybetmesiyle yaşadı. İstinaf mahkemesi Asena Atalay'ın isteğini kabul etmedi. Ve Asena hayal ettiği parayı alamadı!

 

Caner varken, Caner yokken... ile ilgili etiketler Asena Atalay Caner Erkin araba