Magazin |

Caner Toygar eşinin yanına dahi yaklaşamayacak!

Evlilik programında tanıştığı eşiyle boşanma davası süren Caner Toygar, eşine şiddet uyguladığı gerekçesiyle uzaklaştırma aldı.

Berke Toygar, boşanma davası açtığı eşi Caner Toygar’a karşı, şiddet gördüğü gerekçesiyle, mahkemeden koruma kararı verilmesini istedi. Berke Toygar’ın talebini değerlendiren mahkeme, Caner Toygar hakkında iki ay süre ile koruma kararı verdi. Anılan sürede, Caner Toygar hiçbir şekilde eşine yaklaşamayacak.

‘ŞİDDET GÖRÜYORUM’ BAŞVURUSU

Berke-Caner Toygar çifti arasındaki boşanma davası devam ederken, mahkemeye dikkat çeken bir başvurunun daha olduğu anlaşıldı. Avukatı Eda Altıparmak aracılığı ile Büyükçekmece 3. Aile Mahkemesi’ne başvuran Berke Toygar, eşinden şiddet gördüğü gerekçesi ile mahkemeden koruma kararı verilmesini talep etti.

59e48bd5c03c0e4fb80e9d72

TELEFONLA DA ULAŞAMAYACAK

Toygar’ın talebini değerlendiren mahkeme Caner Toygar hakkında, boşanma davası süren eşine karşı 2 ay süre ile şiddete ve korkuya yönelik söz ve davranışlardan bulunmaması tedbiri uygulanacak. Mahkeme ayrıca Toygar’ın eşinin şahsi eşyaları ve ev eşyalarına zarar vermemesi için de tedbir uygulayacak. Mahkemenin kararına göre Toygar, eşine 2 ay süre ile herhangi bir iletişim aracı ile rahatsız edemeyecek. Anılan karar 21 Eylül’den itibaren geçerli olacak. Bu arada edinilen bilgiye göre Berke Toygar’ın 6 aydan beri annesi ile birlikte yaşıyor.