Spor

Caner Erkin kamp kadrosunda yok! "Zayıf kaldığını gözlemledik"

Şenol Güneş'ten Caner Erkin açıklaması! Geçtiğimiz saatlerde A Milli Futbol Takımı'nın kamp kadrosunu açıklayan Şenol Güneş, listede Caner Erkin'e yer vermedi. Tecrübeli teknik direktör, Caner için "Defansif yönde çok zayıf kaldığını ve başarı yüzdesinin düştüğünü gözlemledik." ifadelerini kullandı.

Caner Erkin kamp kadrosunda yok! A Milli Futbol Takımı'nın kamp kadrosunu açıklayan Şenol Güneş, Caner Erkin'in adını listeye yazmadı.

Şenol Güneş, TFF Youtube kanalından EURO 2020 kamp kadrosunu açıkladı. Bu açıklamanın ardından bazı oyuncuların kadroda yer almaması merak konusu haline geldi. Kamp kadrosunda yer almayan Caner Erkin için Şenol Güneş, bazı açıklamalarda bulundu. A Milli Futbol Takımı ile bu sezon beklentileri en üst seviyeye çektiklerini belirten Şenol Güneş, Caner Erkin ile ilgili "Caner Erkin bizim için çok değerli bir oyuncu. Özellikle hücuma dönük oyunda yetenekleri itibari ile özel bir oyuncu. İstek, heyecan ve hırs olarak bize iyi bir karakter gösterdi. Ancak oyun anlamında baktığımızda verim olarak beklentilerimizin aşağısında kaldı. Maçlarına da baktığımda defansif yönde çok zayıf kaldığını ve başarı yüzdesinin düştüğünü gözlemledik." ifadelerini kullandı.

 

 

Yorumlar