Magazin

Canan Ergüder, Menajerimi Ara dizisinden ayrıldı

Star TV'de ekrana gelen Menajerimi Ara dizisine, meme kanserine yakalanan ve kemoterapi tedavisine başlayan oyuncu Canan Ergüder veda etti.

Menajerimi ara dizisinin 35. son bölümünde iki ayrılık birden yaşandı. Meme kanserine yakalanan ünlü oyuncu Canan Ergüder diziye veda ederken, 'Serkan' rolüne hayat veren başrol oyuncularından Serhat Teoman da son bölümle birlikte diziden ayrıldı.

 

Kemoterapi tedavisine devam eden Erdüger, dizide birlikte rol aldığı arkadaşları Barış Falay, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu, Serhat Teoman ve tüm ekiple birlikte çektirdiği kareleri Instagram hesabından paylaştı.

CANAN ERDÜGER: İZLEDİĞİMİZ YOL BEKLENMEDİK BİR VİRAJ ALABİLİYOR

Ergüder yaptığı paylaşıma, "Bazen izlediğimiz yol beklenmedik bir viraj alabiliyor. Önemli olan fazla sarsılmadan yolla beraber akabilmek. Bildiğiniz gibi sağlık sebeplerinden dolayı işime bir süreliğine ara veriyorum. Bu gece Menajerimi Ara'da oynadığım son bölüm olacak. Feris Dikmen'e zamansız veda etmek bana zor gelse de onu oynayabilmiş olmak benim için büyük bir zevkti" notunu düştü.

Herkese teşekkür eden Ergüder, "Feris'i oynamama vesile olan Ay Yapım ve Star TV'ye, bana bu süreçte yol gösteren yönetmenlerim Ali Bilgin, Deniz Çelebi Dikilitaş ve Elif Turgay'a ve bana bir harita veren Dix Pour Cent dizisi yanı sıra Yelda Eroglu, Yesim Çıtak, Ekin Atalar'a, ekranda beni muhteşem gösteren başta Selim Demiratar olmak üzere tüm kamera arkası ekibime, beraber oynarken paslaşmaktan büyük zevk aldığım tüm oyuncu arkadaşlarıma ve bana partnerliğiyle örnek olan Serhat Teoman 'a sonsuz teşekkür ederim." dedi.


SERHAT TEOMAN: BAŞKA HİKAYELERDE BULUŞMAK ÜZERE

Canan Ergüder'le birlikte diziye veda eden Serhat Teoman da Instagram'dan paylaşım yaptı. Setteki son gününde çekilen kareleri paylaşan Teoman, "Evren hikayelerden oluşmuştur, atomlardan değil. Anlatması en güzel hikayelerdendi benim için. Böylesine zor zamanlarda Menajerimi Ara’ya elini, emeğini, sesini, nefesini büyük bir özveri ve sevgiyle koyan tüm yapım ve çekim ekibine, birlikte oynamaktan gurur duyduğum tüm meslektaşlarıma sonsuz teşekkürlerim ve sevgilerimle! Başka hikayelerde buluşmak üzere." dedi.