Popüler Haberler |

Can Yaman ve Rabia Yaman sevgili mi? Can Yaman ne dedi?

'Erkenci Kuş' dizisiyle ekranlarda olan Can Yaman'ın, Rabia Yaman ile aşk yaşadığına dair yapılan haberler gündeme oturdu. Yapılan haberlere dair Can Yaman'dan beklenen cevap geldi. Peki, Can Yaman ve Rabia Yaman sevgili mi? Can Yaman ne dedi? Tüm detaylarıyla haberimizde...

Can Yaman'ın, meslektaşı Şükrü Özyıldız'ın eski nişanlısı Rabia Yaman ile aşk yaşadığı dedikoduları gündeme oturdu. Yapılan haberlerin ardından Can Yaman'dan beklenen cevap geldi. Peki, Can Yaman ve Rabia Yaman sevgili mi? Can Yaman ne dedi? Tüm detaylarıyla haberimizde...

Can Yaman, hakkında çıkan aşk iddialarına sosyal medya hesabından yanıt verdi.

"(HAYDA) DEMEKTEN SIKILDIM"

Yakışıklı oyuncu, "Asparagaslara doyamıyorsunuz, her gün yeni bir saçmalığa uyanıyorum, 'haydaaa' demekten sıkıldım..." ifadelerini kullandı.

Yakışıklı oyuncu Can Yaman'ın 'Erkenci Kuş'taki partneri Demet Özdemir'le aşk yaşadığı iddia edilmiş hatta güzel oyuncunun Seçkin Özdemir'le olan birlikteliğinin bu sebepten bittiği konuşulmuştu. Ancak Yaman'ın kalbinin başkası için attığı öğrenildi

Akşam Gazetesi'nin haberine göre; yakışıklı oyuncu, meslektaşı Şükrü Özyıldız'ın eski nişanlısı Rabia Yaman ile yeni bir aşka yelken açtı. Ünlü çift, ilişkilerini gözlerden uzakta yaşıyor.

ŞÜKRÜ ÖZYILDIZ'LA NİŞANLANMIŞTI

Oyuncu Şükrü Özyıldız ile Rabia Yaman, bu senenin başından iki yıllık birlikteliklerinde evlilik kararı alarak aile arasında nişanlanmıştı. Nişan sonrası muhabirlerin "Evlilik tarihi yakın mı?" sorusuna "Biz böyle iyiyiz. Şu an evlilik düşünmüyoruz" cevabını vermesi ilişkinin bitmesine neden olmuştu.

RABİA YAMAN KİMDİR?

Hakkında çok fazla bir bilgi olmayan Rabia Yaman, oyuncu Şükrü Özyıldız'ın eski nişanlısıdır.

Rabia Yaman, 1992 yılında İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Aslen Bolulu olan Yaman, İstanbul'da yaşamını sürdürmekte ve Stil Danışmanlığı yapmaktadır.

CAN YAMAN KİMDİR?

Can Yaman, 8 Kasım 1989 tarihinde İstanbul'un Suadiye semtinde dünyaya gelmiştir. Aslen Yugoslav kökenlidir. Ailenin tek çocuğudur. İstanbul Yeditepe Üniversitesi Hukuk Bölümünden mezun olan Can Yaman avukatlık yaparken, hobi olsun diye oyunculuk dersleri almıştır. Can Yaman ilk olarak kamera karşısına 2014 yılında Gönül İşleri dizisi ile geçti. Sinem Kobal ile rol aldığı dizide beğenilen oyuncu Can Yaman bu dizinin final yapması ile yeni projeleri kabul etmeye başladı. 2015 yılında yayınlanan İnadına Aşk dizisinde ilk kez başrol olan Can Yaman televizyon dünyasında dikkat çekmeyi başardı.

Can Yaman TRT ekranlarında 2016 yılında ekrana gelen Hangimiz Sevmedik dizinde Altan Erkekli, Gül Onat, Cengiz Bozkurt ile birlikte rol aldı. Dizide Tarık karakterini canlandıran Can Yaman sonrasında ise 2017 yılında Dolunay isimli dizide rol aldı. Şimdilerde Star TV ekranlarında yayınlanan Erkenci Kuş dizisinde son derece maceracı bir ruha sahip, şehir hayatınından uzak, doğa ile iç içe olmayı seven sportmen bir genç olan Can Divit karekterine hayat veren Can Yaman 1.83 metre boyunda, 70 kilo ve Akrep burcudur.

Can Yaman’ın rol aldığı diziler ve filmler:

2018 – Erkenci Kuş (Can Divit) (TV Dizisi)

2017 – Dolunay (Ferit) (TV Dizisi)

2016 – Hangimiz Sevmedk (Tarık) (TV Dizisi)

2015 – İnadına Aşk (Yalın Aras) (TV Dizisi)

2014 – Gönül İşleri (Bedri) (TV Dizisi)