Magazin

Can Yaman ile İtalyan sevgilisi Diletta Leotta'nın İstanbul turu! Aileden onay çıktı

Rol aldığı 'Sandokan' adlı dizi nedeniyle uzun süredir İtalya'da olan 31 yaşındaki yakışıklı oyuncu Can Yaman, İtalyan spor spikeri sevgilisi Diletta Leotta ile birlikte Türkiye'ye geldi. 29 yaşındaki Leotta'yı ailesiyle tanıştıran Yaman, sevgilisiyle İstanbul'u gezdi. Çift, o anlara ait karelerini Instagram'dan paylaştı.

Erkenci Kuş dizisiyle birlikte İtalya'da büyük bir hayran kitlesine ulaşan başarılı oyuncu Can Yaman, Sandokan dizisi için İtalya'ya gitmişti. Spor spikeri Diletta Deotta ile yaşadığı aşkla gündemden düşmeyen Yaman, ihaneti affederek aşklarına bir şans daha vermişti.

Leotta'nın iş insanı Ryan Friedkin ile öpüşürken çekilen bir fotoğrafı ortaya çıkmış, görüntünün gündem olmasının ardından nasıl bir tepki vereceği merak konusu olan Can Yaman ise ihaneti affetmiş ve sevgilisiyle birlikte Como Gölü'nde tatile çıkmıştı.

 Oyuncu Can Yaman, evlenme teklifi ettiği ve nikah masasına oturmak için hazırlık yaptığı İtalyan spiker sevgilisi Diletta Leotta ile Türkiye'ye geldi. Yaklaşık altı aydır İtalya'da bulunan Yaman, rol aldığı dizinin çekimlerinin tamamlanmasının ardından soluğu İstanbul'da aldı. Yaman'a, sevgilisi Leotta da eşlik etti.


Türkiye'den sonra İtalya'da da magazin gündeminden düşmeyen ünlü çift, İstanbul'daki ilk günlerinde Boğaz turu yaptı. Ünlü oyuncu, sevgilisine İstanbul'u tanıttı. Leotta da o anları sosyal medya hesabından yayınladı.

YAMAN'IN ANNESİNDEN DİLETTA'YA ONAY ÇIKTI


İlerleyen saatlerde Can Yaman, Leotta'yı ailesiyle tanıştırdı. Yaman'ın annesi Güldem Can, paylaştığı bu fotoğrafa, "Kızım & Oğlum" notunu düştü.


AYASOFYA'YA GİTTİ

Leotta, Ayasofya Camii'ni de ziyaret etmeyi ihmal etmedi. Güzel spiker, Ayasofya'da verdiği pozu takipçilerinin beğenisine sundu.