Gündem

Camdaki Kızda Yeni Bir Aşk Mı Doğuyor? Muzo Nalan’a Aşık Mı Olacak? Gerçek Hikâye Ne? İşte Gerçek Çok Farklı

Kanal D’nin en iddialı yapımlarından bir tanesi olan ve başrollerini Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu’nun paylaştığı camda ki kız dizisinin yayınlanan son bölümünde heyecan veren gelişmeler yaşandı.

Kanal D’nin en iddialı yapımlarından bir tanesi olan ve başrollerini Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu’nun paylaştığı camda ki kız dizisinin yayınlanan son bölümünde heyecan veren gelişmeler yaşandı.

Dizinin İlk Bölümünden İtibaren Ortada Yoktu! Seyirci Büyük Şok Yaşadı!

Dizinin yayınlanan ilk bölümlerinde bir türlü ortadan görülmeyen Muzo karakterini kimin canlandıracağı büyük bir merak konusuydu. Dizide nihayet izleyicilerin karşısına çıkan Muzo karakterini canlandıran oyuncu ise, diziyi izleyenleri hem şaşırttı hem de sevindirdi. Enis Arıkan’ı genellikle komedi yapımlarında görmeye alışık olan izleyiciler bu defa dram yapımında olmasına şaşırsalar da, oyuncunun performansı izleyiciden tam not aldı.

Seyircinin Aklında ‘Acaba Yeni Bir Aşk Mı Başlıyor?’ Sorusu Geldi

Bu sezona damga vuran yapımların arkasında ki isim olan Gülseren Budayıcıoğlu’nun Aynı isimli kitabından uyarlanan Doğduğu Ev Kaderindir dizisinin çıkış noktası aslında Camdaki Kız’dı. Ancak dizide hikâye rotasından saptırılarak bambaşka bir yere kaydırıldı. Budayıcıoğlu’nun kitabını okuyanlar her ne kadar gerçeği biliyor olsa da kitabı okumayanlar, son bölümde Muzo ve Nalan’nın karşılaşması ile ‘yeni bir aşk mı başlıyor’ diye tatlı bir heyecan yaşadı. Ancak kitaba bakıldı zaman işler pekte böyle değil.

Gerçek Hikâyeye Göre Durum Çok Farklı

Nalan ile Muzo karakterinin karşılaşması dizinin hayranlarını gerçek hikâyeyi araştırmaya yöneltti. Gerçek hikâye ise hayranların düşüncesinden oldukça farklı. Gerçek hikâyeye bakıldığı zaman Koroğlu ailesinin Sedat ile birlikte ikiz çocukları da erkek. Ancak ikizlerin bir tanesinin bazı fiziksel sorunları var. Muzo karakterinde bulunan kamburlukta buna sirayet ediyor aslında. Diğer kardeş ise erkek.

Ancak dizide bu durum daha farklı bir şekilde kurgulanmış durumda ve dizide bir erkek kardeş yerinde bu konumda bir kız kardeş var. Bu karakter ise Selma Ergeç’in hayat verdiği Selen. İzleyiciler her ne kadar Muzo ve Nalan’ın aralarında bir aşk doğabileceğini düşünse de gerçekte işler bu şekilde yürümüyor. Muzo ve Nalan çok sıkı iyi birer dost olarak kalıyorlar. 

Yorumlar
Günün Videosu
Marmara Denizi’nin kabusu olan deniz salyasını temizleme çalışmaları devam ediyor. Denizi kaplayan müsilajın, denizde oluşturduğu tahribat son haliyle havadan görüntülendi.