Magazin

Camdaki Kız'da şok ayrılık! Yeni sezonun kabus gibi başladı! İşte O isim!

Camdaki Kız dizisinde Enis Arıkan şoku yaşanıyor. Kanal D ekranlarında yayınlanan dizinin ikinci sezonunda aynı heyecan ve gerilimle devam ediyor. Enis Arıkan'ın canlandırdığı Muzo karakteri de izleyicinin yakından takip ettiği karakterlerden oldu. Peki Camdaki Kız Muzo diziden ayrılıyor mu?

Kanal D ekranlarında geçtiğimiz sezona damga vuran Camdaki Kız dizisi 9 Eylül tarihi itibariyle ikinci sezonuna başladı. Diziye sonradan dahil olan Enis Arıkan canlandırdığı Muzo karakteri ile izleyicinin merak konusu oldu. Dizinin yeni fragmanında veda konuşması yaptığı düşünülen Muzo Camdaki Kız'dan ayrılıyor mu?

Camdaki Kız Muzo kimdir? Camdaki Kız Muzo'nun hastalığı ne? - Galeri - Yaşam

Başrollerinde Burcu Biricik, Nur Sürer ve Feyyaz Şerifoğlu'nun yer aldığı Camdaki Kız dizisi ikinci sezonuyla büyük heyecana neden oldu. 

Camdaki Kız Muzo Kimdir?

CAMDAKİ KIZ DİZİSİNDE MUZO ŞOKU!

Kısa sürede çok sevilen Muzo karakteri adeta Enis Arıkan'la bütünleşmişti. Muzaffer'in diziden ayrılıp ayrılmayacağı, "Gidiyorum ben Cavit abi. Uzun bir süre de buralarda olmam." sözleri ile gündeme geldi. Ancak Enis Arıkan'dan bu konuya yönelik bir açıklama gelmedi. Muzo'nun dizideki durumu yayımlanan bölümle netleşecek.