Magazin

Camdaki Kız'da Sedat ile Cana'nın Sonu Geliyor! Rafet Bey İpleri Eline Alıyor! İşte Nalan Gerçeği

Camdaki Kız dizisinde sonunda beklenen oluyor. Yaşananlara sessiz kalmayan Rafet Bey, Sedat ile Cana aşkının sonunu getiriyor. Sedat Koroğlu ise yaşananlar ile birlikte tamamen bitiyor.

Perşembe akşamları Kanal D ekranlarında yayınlanan Camdaki Kız dizisi yeni bölümünde ilginç gelişmeler izleyenleri şok ediyor. Burcu Biricik ile Feyyaz Şerioğlu’nun başrollerde yer aldığı Camdaki Kız 17. bölümünde yaşanacaklar izleyenleri hayrete düşüyor.

Nalan ile evlenmesi rağmen Cana tutkusundan bir türlü vazgeçemeyen Sedat ne kadar da babasını aldatabileceğini düşünse de bunda tamamen yanılacak. Eline geçen kozlarını iyi değerlendiren Rafet Bey, Cana’yı sıkıştırırken Sedat’a karşı da hayatının en büyük derslerinden birini verecek.

Tüm bu yaşananların yanında Camdaki Kız dizisinin 17. bölümünde şok eden bir kırılma yaşanacak. Sedat Koroğlu resmen bittiğinin ilanını verecektir. Feride ise amacına ulaşamazken Sedat ile Cana’nın sonu sonunda gelmiş olacak.

Sedat’ın foyası tamamen ortaya çıkarken Nalan da gerçeklerden tamamen habersizdir. Diziyi yakından takip edenler de Nalan’ın tüm yaşananlardan haberdar olmasını beklerken yayınlanacak olan yeni bölümde neler yaşacağı konusunda heyecanlı bekleyiş devam etmekte.

Sonunda olanlara sessiz kalmayan Nalan’da annesi Feride’ye eşi Sedat ile ilgili sakladığı bir şey olup olmadığını sorar. Feride’de Sedat’ın açığını yakaladığı günden bu yana sır küpü haline gelirken Nalan’da çok iyi tanıdığı annesinin bir şeyler sakladığından oldukça emindir. Bu esnada ise köşkteki skandaldan kurtulduğunu sanan Sedat’ta babası Rafet Bey’in kararı ile neye uğradığını şaşırır.