Magazin

Camdaki Kız'da Burak Deniz Depremi! Maraşlı Nalan'ı Şoför Hayri'siz Bırakırsa

Maraşlı dizisinin final kararı alması sonrasında Camdaki Kız dizisine transfer olması an meselesi haline gelen Burak Deniz hayranlarını heyecanlandırdı. Kısa süren bir serüvenin ardından finale giden Maraşlı sonrasında şimdi dikkatler Camdaki Kız dizisinde Nalan’ın şoför Hayri’sine çevrildi.

Reytinglerde yaşanan düşüş sonrasında 25. bölümün hemen ardından finale göz kırpan Maraşlı dizisi ekranlara veda etmeye hazırlanıyor. Başrollerde Alina Boz ile yakışıklı oyuncu Burak Deniz’in oynadığı Maraşlı dizisi final yaparak ekranlara veda ediyor.

Ancak kulislerde dolaşan son iddialarda Maraşlı dizisi devam ederken Ferzan Özpetek ile anlaşma yaparak İtalya’ya giden Burak Deniz için artık yepyeni bir dönem başlıyor. Roma’ya seyahat eden Deniz’in yakın bir zaman içerisinde Cahil Periler için burada bir buluşma gerçekleştirmesi bekleniyor.

Deniz’in yaklaşık 1 ay kadar İtalya’da kalacağı ve Cahil Periler dizisinin çekimlerine katılarak sadece 4 bölüm oynadıktan sonra Türkiye’ye geri dönüş yapacağı iddia edildi. Yakışıklı oyuncunun kariyeri açısından müthiş bir proje olarak lanse edilen Cahil Periler dizisi sonrasında ne yapacağı ise henüz belli değil.

Daha önceden Can Yaman’ın yer alacağı beklenen ancak planlamalar ve saplamalar sonrasında vazgeçilen Cahil Periler dizisi Burak Deniz içinde büyük bir fırsat oldu. Yurt dışında popülerliliğini daha da tırmandırmak adına eline önemli bir koz alan Deniz’in televizyonların reyting rekortmeni dizisi ve başrollerinde Burcu Biricik’in oynadığı Camdaki Kız’daki Hayri karakterini fırsatını elinin tersiyle ittiği iddia edildi.

Bundan sonraki dönemde Camdaki Kız’daki şoför Hayri karakteri için Burak Deniz ile bir görüşme daha gerçekleştirilmesi planlanıyor.