Popüler Haberler

Camdaki Kız neden korse giyiyor? Camdaki Kızın annesi neden böyle davranıyor?

Kanal D'nin yeni dizisi Camdaki Kız dün akşam ilk bölümüyle izleyicinin karşısına çıktı. Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu'nun başrol oynadığı dizide Nur Sürer de anne rolüyle ekrana geliyor. Nalan'ın annesinin kızına korse giydirdiği sahneler ise sosyal medyada çok konuşuldu. Peki Camdaki Kız neden korse giyiyor?

Camdaki Kız 9 Nisan Perşembe akşamı ekrana geldi. İlk bölümü ile izleyiciden tam not alan dizinin çekimleri ve yönetmeni sosyal medyada çok konuşuldu. Burcu Biricik'in başrol oynadığı Camdaki Kız'da Nur Sürer de Nalan karakterinin annesi rolündeydi.

Dün akşam Kanal D ekranlarında yayınlanan dizi sosyal medyada en çok konuşulan başlıklardan oldu. Nalan karakterini ve annesi olan ilişkilerini adeta göz kırpmadan izleyen dizinin takipçileri korse sahnelerini internette araştırdı.

CAMDAKİ KIZ NEDEN KORSE GİYİYOR?

Nalan, küçük yaşlarından itibaren kıyafetlerinden beslenmesine kadar annesinin yönetiminde olan bir çocuk. Hatta o kadar ki kızının ilk regl olduğu gün kendisine namus ve erkekler konusunda direktifler veren Nalan'ın annesi, kızına giydirdiği korse sahnesi ile de en çok izlenen anlara imza attı.

Camdaki Kız sosyal medyaya damga vurdu: Sana dünyayı zindan ederim!

Kızına sıkı bir korse giydiren anne Feride'nin, "Kendini erkeklerden korumalısın. Nikah memurunun karşısına çıkana kadar kimsenin sana dokunmasına izin vermeyeceksin. Eğer öyle bir şey yaparsan, seni evlatlıktan reddederim. Benden gizli bir şey yaparsan nasıl olsa duyarım, sana dünyayı zindan ederim." sözleri ilk bölümde yer alan çarpıcı gelişmelerden oldu.