Popüler Haberler |

Camdaki Kız Nalan gelinlik fiyatı ne kadar? Burcu Biricik gelinlik markası ne?

Sezon finalinde Camdaki Kız Nalan'ın gelinliği olay yarattı. Geçtiğimiz hafta Perşembe akşamında ekranlara veda ederek ara veren Camdaki Kız dizisinde Burcu Biricik’in giydiği gelinlik fiyatı izleyenler tarafından sıkı takibe alındı. Peki, Camdaki Kız Nalan'ın gelinlik fiyatı ne kadar?

Perşembe akşamlarında Kanal D ekranlarında yayınlanan ve geçtiğiz haftada sezon finali yapan Camdaki Kız, fırtınalar estirmeye devam ediyor. Son günlerde en çok konuşulan yapımlardan biri olan ve ilk bölümünden itibaren yakından takip edilen Camdaki Kız dizisinin sezon finalinde Nalan karakterine hayat veren Burcu Biricik'in giydiği gelinliğin markası ve fiyatı olay yaratıyor.

Camdaki Kız Nalan'ın Gelinliği Ne Kadar?

Camdaki Kız sezon finalinde Nalan karakterini canlandıran Burcu Biricik’in giydiği gelinlik fiyatı ve tasarımcısı sonunda belli oldu. Yayınlanan sezon finalinin ardından Camdaki Kız dizisinden Nalan’ın giymiş olduğu gelinliğin tasarımcısının Lale Baş olduğu belirlendi.

Lale Baş, Nalan’ın giydiği gelinlik için talep patlaması yaşadıklarını belirterek, “Sabahtan beridir telefonlarımız asla susmuyor. Herkes gelinliği görüp bir kere muhakkak giymek istiyor. Şu an Türkiye’de bu modelin üretimi yok. Tasarımı sadece sadeliğinden geliyor.” dedi.

Camdaki Kız Burcu Biricik Gelinlik Markası

Kraliyet Ailesi'nin kıyafetlerinde tercih edilen ziberlin kumaşının kullanıldığı gelinliğin swarovski kaplı tacı, taş işlemeli duvağı ve gelinliğin toplam fiyatının ise 43 bin TL olduğu açıklandı. Camdaki Kız dizisinin başrol oyuncusu Burcu Biricik’in tüm provalara hiç aksatmadan geldiğine değinen Lale Baş, “Gelinlik için günlerce çalışmalar yaptık. Çok ince düşünülerek tasarlandı.” ifadelerine yer verdi.