Popüler Haberler

Camdaki Kız dizisi Hayri kimdir? Hayri'yi kim oynayacak?

Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı isimli kitabından uyarlanan Camdaki Kız dizisinde Hayri karakterinin kim olacağı merakla bekleniyor. Bir aşk adamı olan ve Nalan’la yasak aşk yaşayarak hayatını değiştiren Camdaki Kız Hayri kimdir? Camdaki Kız Hayri’yi kim oynayacak?

Kanal D ekranlarında yayınlanan ve Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı isimli kitabından sahneye uyarlanan Camdaki Kız dizisinin gelecek bölümlerindeki karakterlerden birisi olan Hayri şimdiden izleyenlerin merakını cezbetmeye başladı.

CAMDAKİ KIZ HAYRİ KİMDİR?

Fakir ve cahil bir köylü olan Hayri’nin Nalan’a aşık olması sonrasında kendini aşk adamı olarak ilan etmesi bütün gidişatı değiştiriyor. Günün birinde Nalan’ı zorlu yaşadığı hayatın içerisinde çekerek psikiyatriste götürmesi ve burada Nalan’a hayatında başka biri olduğunu söylemesi O’nun dünyasnı başına yıkıyor.

Hem şoförlüğü hem de korumalığını yapan Hayri’ye aşık olan Nalan aslında her şeyden habersizdir. Hem sevgiye hem de ilgiye oldukça aç olan Nalan da Hayri’nin sözleri sonrasında dayanamayarak ondan etkilenmeye başlar. Ancak Nalan evli olduğu halde böyle bir ilişki içerisinde olmayacağından kocasından boşanarak evli olan Hayri ile 7 yıllık bir birliktelik yaşar.

3 çocuk babası ve evi olan Hayri’de karısı Türkan köyden kuma hayatına alışkın olduğundan Nalan’ı kabullenmek durumunda kalır. Nalan da çocukları babasız kalmasın diye Hayri'den boşanmasını asla isteyemez. Hayri sonunda bir gün Nalan’ı Türkan ve çocukları ile tanıştırır.

Camdaki Kız dizisinde Hayri karakterini kimin canlandıracağı henüz belli olmadı.

CAMDAKİ KIZ KONUSU

Nalan bir gün zorla psikiyatri kliniğine getirilir ve zaman içerisinde başından geçenleri anlatmaya başlar. Aslında onu buraya getiren asıl sebep de sevgilisi olan Hayri ile yaşadıklarıdır.

Nalan; Evliyken Hayri ile aşk yaşayan, psikiyatri desteği alan asıl olayların anlatıcı kişisidir.

Evli ve 3 çocuk babası olan Hayri; Türkan ile evliyken Nalan ile sevgili olup aşk yaşayan bir adamdır.

Sedat; Nalan’ın evli olduğu kocasıdır.

 

Yorumlar