Popüler Haberler

Camdaki Kız hangi günler yayınlanıyor? Saat kaçta başlıyor?

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Camdaki Kız izlenme rekorları kırmaya devam ediyor. Başrollerinde Burcu Biricik’in oynadığı Camdaki Kız dizisi hangi günler yayınlanıyor cevabı izleyenler tarafından yakından takip ediliyor. Camdaki Kız saat kaçta başlıyor?

İlk sezonunda Kanal D ekranlarında izlenme rekorları kıran Camdaki Kız dizisi yeni bölümleriyle oldukça büyük ilgi görüyor. Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı isimli kitabından esinlenerek senaryoya aktarılan Camdaki Kız, oyuncu kadrosu ile de adından söz ettiriyor. Peki, Camdaki Kız bölüm tekrarı ne zaman yayınlanıyor?

CAMDAKİ KIZ HANGİ GÜNLER YAYINLANIYOR?

Başrollerinde Burcu Biricik’in yer aldığı Camdaki Kız dizisi Kanal D ekranlarında Perşembe akşamları yayınlanıyor.

CAMDAKİ KIZ SAAT KAÇTA BAŞLIYOR?

Camdaki Kız dizisi Kanal D ekranlarında Perşembe akşamları saat 20.00’da başlıyor.

CAMDAKİ KIZ SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Koroğlu Ailesi basında çıkan fotoğrafın yarattığı krizi henüz çözmüşken, Nalan’ın son anda yüzüğü atması her iki ailede de şok etkisi yaratır. Bu ani kararın nedenini kimse bilmezken, olan biteni kameralardan izlemiş olan Muzo her şeyi anlamıştır.

Nalan, Feride’nin vereceği tepkiden korktuğu için annesine gerçeği söyleyemez. Feride ise Sedat’ın Cana’ya aldığı bilekliği bilmediği için, Nalan’ı zorla ayrılık kararından döndürmeye çalışır. Nalan büyük bir aşk acısı yaşarken, neyin gerçek neyin yalan olduğunu anlamaya çalışmaktadır.

Nalan’ın yüzüğü atmasının ardından Koroğlu Malikanesi de yangın yerine dönmüştür. Rafet sonunda dayanamaz, Sedat’ı evlatlıktan reddedeceğini söyler. Bu Sedat için bardağı taşıran son damla olur ve Sedat evi terk eder. Ama bu öfke, ona pahalıya mal olacaktır ve belki de bir kaza, her şeyin seyrini değiştirecektir.

Yorumlar