Magazin

Camdaki Kız dizisindeki o büyük sır! Sedat ile Muzo aynı kadına mı aşık oldu?

Camdaki Kız dizisinin sezon finalinde büyük bir sır daha ortaya çıktı. Başrollerinde Burcu Biricik ile Nur Sürer’in oynadığı Camdaki Kız dizisi son olarak yayınlanan 9. bölümünün hemen ardından sezon finali yaparak bir süreliğine ekranlara veda etti.

Kanal D ekranlarında yayınlanan Camdaki Kız dizisinin sezon finalinin neredeyse tamamı düğün ve kına gecesi ile geçti. Kadınlar kendi aralarında Nalan ve ailesinin evinde kına gecesi yaparken; erkeklerde Koroğlu ailesinin yatında bu geceyi çılgınca kutladı. Ancak hiç beklenmeyen bir sır, Koroğlu ailesinin yatında ortaya çıktı.

Herkes kendi arasında eğlenirken bir köşede sessizce bekleyen Muzo, kardeşi Sedat’ı yanına çağırarak onu resmen tehdit etti. Muzo hiç beklenmedik bir anda Sedat’a Nalan’ı ilk gördüğü anda ona kimi hatırlattığını sorunca olanlar oldu.

Büyük Sır Ortaya Çıktı!

Sedat bu soru karşılığında afallayarak kimi kastettiğini soruyor. Muzo’da bunun karşısında Sedat’a, Nalan’ın geçmişteki bir kadına çok benzediğini ve o kadına bir zarar gelmesi halinde canını çok fena yakacağından bahsediyor.

Ve beklenen o büyük sırda Sedat’ın ağzından bir bir çıkıyor. Sedat, Muzo’ya dönerek geçmişlerindeki kadının Muzo yerine kendisini tercih etmesinin, ağabeyinin kendisine duyduğu öfkenin sebebi olduğundan söz ediyor.

O Kadın Kim?

Bu sahnede iki kardeşim geçmişte aynı kadına aşık oldukları ancak kadının Muzo yerine Sedat’ı tercih ettiği resmen anlaşılıyor. Ve bir başka deyişle Sedat, bu kadına çok kötü davranarak kalbini de oldukça kırıyor.

Camdaki Kız sezon finalinde ortaya çıkan bu sırrın ilerleyen bölümlerde Sedat ile Muzo’nun hayatını nasıl değiştireceği ise şimdiden merak ediliyor.

Yorumlar