Magazin |

Camdaki Kız dizisinde Enis Arıkan sürprizi

Başarılı psikiyatr ve yazar Gülseren Budayıcıoğlu'nun kitabından uyarlanan Camdaki Kız dizisinin üçüncü bölüm fragmanında Enis Arıkan sürprizi yaşandı. Arıkan, dizide bugüne kadar odasından çıkmayan, yüzünü göstermeyen Muzo rolüyle tanıtımda yer aldı.

Kanal D’nin, yapımını OGM Pictures’ın üstlendiği ilk iki bölümüyle reyting zirvesine oturan dizisi Camdaki Kız’ın merakla beklenen 3’üncü bölüm tanıtımı yayınlandı.

Camdaki Kız'ın kadrosuna dahil olan başarılı oyuncu Enis Arıkan'ı yayınlanan son fragmanda gören hayranları şaşkınlığını gizleyemedi.

MUZO KARAKTERİNE HAYAT VERECEK

Yayınlandığı günden bu yana izleyici tarafından beğenilen Camdaki Kız dizisinin, geçtiğimiz iki bölümünde yüzünü göstermeyen, odasından çıkmayan ve tüm aile fertlerinin fikirlerine saygı duyduğu Muzo karakterini Enis Arıkan'ın canlandırdığı ortaya çıktı.


''SİZE SÜRPRİZ YAPTIM''

Konu ile ilgili sosyal medya hesabından açıklama yapan 38 yaşındaki oyuncu Enis Arıkan, ''Dizi ile baya önce anlaşmıştım. Size sürpriz yaptım. Şu anda herkes mesaj atıyor. Kimseye söylemedim çünkü. Diziye üçüncü bölümde gireceğim için saklıyorduk. Yeni heyecanım Muzo.'' dedi.

MUZO KARAKTERİ HAKKINDA

Muzo karakteri, doğuştan bir takım fiziksel gelişim sorunlarıyla doğmuş, çok ağır tedaviler almış ve acı çekmiştir. Bu sebeple çocuk yaşlardan itibaren insanlardan uzak durmuştur. Çok zeki ve yetenekli bir mimardır. Özellikle babası Rafet Koroğlu ve diğer aile üyelerinin fikirlerine saygı duyduğu tek kişidir.

Başrollerinde Burcu Biricik, Feyyaz Şerifoğlu, Devrim Yakut, Hande Ataizi, Hamza Yazıcı, Tamer Levent, Nur Sürer, Selma Ergeç, Şerfi Erol, Tuğrul Tülek'in yer aldığı Camdaki Camdaki Kız dizisi, 3. bölümüyle 22 Nisan Perşembe akşamı Kanal D'de ekrana gelecek.