Popüler Haberler |

Camdaki Kız 2. bölüm izle!

Camdaki Kız 2. bölüm full izlenmek için kesintisiz olarak youtube platformunda. 15 Nisan akşamında Kanal D’de yayınlanan Camdaki Kız dizisinin 2. son bölüm tek parça linkine haberimizden ulaşabilirsiniz.

Başrollerinde Burcu Biricik’in oynadığı Camdaki Kız dizisi 15 Nisan Perşembe akşamında Kanal D ekranlarında yayınlandı. Her bölümü olay yaratan ve nefes kesen sahneleri ile izleyenleri ekran başına kilitleyen Camdaki Kız dizisinin son bölümünde; Sedat ile Nazan sonunda sözlenir. En yakışıklı gözde bekar Sedat’ın Nalan ile evleneceği haberi ortalığı adeta karıştırır.

Nalan ile ailesi hafta sonunu geçirmek adına Koroğlu’na ait lüks çiftliğe davetli olarak giderler. Birbirlerini burada ilk defa görecek olan iki aile karanlık sırlarını saklamaya çalışırlarken Nalan da bir anda kendisini Rafet Koroğlu’nun hazırladığı büyük sınavın içinde bulacaktır.

Nalan ve Sedat çifti ailelerinde katıldığı sade bir törenle sözlenirler. Feride’nin gerginliği evlilik yolunda iyice had safhaya kadar çıkarken ansızın çıkagelen bir ziyaretçi herkesi derinden etkiler. Feride’nin o zamana kadar sakladığı büyük sır karanlık dünyaları bir anda aydınlatır.

Nalan da adeta bir peri masalı içerisinde gibidir. Sedat tarafından herkesten sakladığı özel dairesine davet alan Nalan, Sedat’la ilgili öğrendikleri karşısında büyük bir sınav için hazırlık yapmaktadır. Bu aşk masalı için artık çok zor engeller Nalan’ı beklemektedir.

CAMDAKİ KIZ 2. SON BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Sitene Ekle