Medya

Çakallarla Dans 4 filminin konusu nedir, oyuncuları kimlerdir? Nerede çekildi?

26 Ağustos Show TV yayın akışında yer alan Şevket Çoruh ve daha birçok önemli ismin yer aldığı Çakallarla Dans 4 adlı filmin konusu ve oyuncuları merak ediliyor. Çakallarla Dans 4 hangi kanalda? Çakallarla Dans 4 oyuncuları kimlerdir?

26 Ağustos Show TV yayın akışında yer alan Çakallarla Dans 4 adlı filmin konusu ve oyuncuları merak ediliyor. Birbirinden değerli birçok oyuncunun oynadığı Çakallarla Dans 4 2016 yılında vizyona girmiştir..

ÇAKALLARLA DANS 4 FİLMİNİN KONUSU NEDİR?

Serinin sevilen karakterleri Muhasebeci Servet, Kayınço Gökhan, Köfte Necmi ve Del Piero Hikmet hayat mücadelesi içinde ekonomik yetersizlikler sebebiyle aynı evde yaşamaya başlamıştır. Ev arkadaşlığı onlar için uyum sağlanması zor bir şeydir. Günün birinde Berber Hüseyin abi kahramanlarımızın karşısına çılgın ancak cazip bir planla çıkar. Almanya'daki dayıoğlu vefat ettiğinde vasiyet olarak da neyi işaret ettiği belirsiz bir harita bırakmıştır. Bunun bir hazine haritası olduğuna kanaat getiren kahramanlarımız tutundukları bu umut ışığının peşinden Edirne’ye yola koyulurlar...

ÇAKALLARLA DANS 4 FİLMİNİN OYUNCULARI KİMLERDİR?

Yönetmen: Murat Şeker

Oyuncular: Şevket Çoruh, İlker Ayrık, Timur Acar

Tür: Komedi

Yapım Yılı: 25 Kasım 2016 / 1s 50dk