Magazin |

Çağla Şıkel barmen Aydın Gürhan'la aşk mı yaşıyor?

Şarkıcı Emre Altuğ ile evliliği 5 yıl önce sona eren manken Çağla Şıkel'in, yeni bir aşka yelken açtığı iddia edildi.

Çağla Şıkel, Emre Altuğ ile 7 yıllık evliliğini 2015'te sürpriz bir kararla noktalamıştı. Sabah gazetesinin haberine göre; boşanma sonrası adı kimseyle anılmayan 41 yaşındaki manken, yalnızlığa veda edip barmen Aydın Gürhan ile yeni bir ilişkiye adım attı.

Çağla Şıkel, geçtiğimiz günlerde bir beach ve lüks restoranın koordinatörlüğünü yapan Aydın Gürhan'ın fotoğrafını ilk kez sosyal medyada paylaştı.

Fotoğrafı saniyeler içinde silen ünlü mankenin, yeni aşkını sadece yakın arkadaşları ile paylaştığı iddialar arasında.

Barmen Aydın Gürhan, kendisini miksolojist (özel reçellerle kokteyl yapan kişi) olarak tanımlıyor. Çağla Şıkel, Geçtiğimiz yıllara Tülay Demir Oktay'a verdiği röportajda, "Aşka kapılarım kapalı değil" demişti. "Hayatlarımızda kimse olmayacak diye bir karar asla yok. İkimiz de hayatlarımıza devam ediyoruz. Ama çok yoğunum ben. Yoğunluk da bir bahane değil, kimin ne zaman karşımıza çıkacağı belli olmaz sonuçta. "

"Ben sadece kapıları açmak ya da kapamak için ekstra çaba harcamıyorum. Her ne olacaksa doğal akışında olacak. Ben istesem de istemesem de. Dolayısıyla böyle bir acelem yok. İçimde böyle bir boşluk falan da hissetmiyorum. Kendi içimde o kadar tamamım ki, biri de beni sevsin düşüncesinde hiç değilim."