Popüler Haberler

Çağla ile Yeni Bir Gün heyecanla devam etmektedir!

Çağla ile Yeni Bir Gün 22 Ocak izle! Çağla ile Yeni Bir Gün hafta içi her gün izleyici ile buluşmaya devam ediyor. Kadınların sağlık ve güzellik konularında merak ettikleri tüm sorular en doğru isimlerden yanıt bulacağı program ayrıca, alanında uzman doktor ve estetisyenlerle gerçekleştirilecek sohbetlerlede dikkat çekiyor. İşte, Çağla ile Yeni Bir Gün 22 Ocak canlı izle! Fox TV canlı yayın! Detaylar haberimizde...

Çağla ile Yeni Bir Gün 22 Ocak izle! Güzel sunucu Çağla Şıkel'ın sunumu ile FOX TV ekranlarında yayınlanmakta olan Çağla ile Yeni Bir Gün hafta içi her gün sevenleri ile buluşmaya devam ediyor. Son trendleri ve farklı konuların ele alındığı programı izlemek isteyenler araştırma yapmaya başladı. İşte, Çağla ile Yeni Bir Gün 22 Ocak canlı izle! Fox TV canlı yayın! Detaylar haberimizde...

ÇAĞLA İLE YENİ BİR GÜN 22 OCAK CANLI İZLE

ÇAĞLA ŞIKEL KİMDİR?

Çağla Şikel, 2 Ocak 1979, İstanbul doğumlu oyuncu, sunucu ve manken. Annesi Asuman Şikel Adanalıdır, babası ise Karslı Azerbaycan Türklerindendir.

İlkokula İstanbul’da 1985 yılında Ahmet Hamdi Tanpınar İlkokulu’nda başladı. Çağla Şikel daha sonra ilkokul 4. sınıftan itibaren İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarında bale eğitimi aldı.

1993’te Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarın Ortaokul bölümünden mezun oldu.

1993-1996 yılları arasında Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı’nda Lise öğrenimine devam eden Çağla Şikel, 1997’den itibaren Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı’nda Yüksek Lisans eğitimi alan Çağla Şıkel 1999 senesinde okuldan mezun oldu.

Konservatuar öğrenimine devam ettiği yıllrda Atatürk Kültür Merkezinde sözleşmeli personel olarak çeşitli çocuk oyunları ve müzikallerde rol aldı.

Rol aldığı oyunlardan bazıları; Fındıkkıran Balesi, Külkedisi, Sihirbaz Oz, Yedisi birden, Arşın Mal Alan, olarak sıralanabilir.

1996 yılında oynadığı Odessia (Odesa) adlı filmle sinemaya adım attı.

1997 yılında Miss Turkey yarışmasında birinci oldu. Bu birinciliğin ardından Şeysel adalarındaki Miss World 1997 güzellik yarışması ile Europes Queen Of Beauty seçilerek dünya dördüncüsü ödülünü aldı.

Podyumlarda manken ve fotomodel olarak kariyer yapan Çağla Şikel; televizyonda program sunuculuğu dizi oyunculusu olarak da çalıştı.

Özellikle ‘Miss World’le birlikte 1997- 2003 tarihleri arasında Fransa ‘da Zeki Triko, Amerika, Almanya, Hong Kong, Rusya, Yunanistan, İsviçre ve Mısır ‘da defilelerde bulundu.

Yurtiçi ve yurtdışında pek çok defileye katılan Şikel; 2002 yılında mankenlik mesleğinin yanı sıra Müjdat Gezen’in yazıp yönettiği “Tri Peypirs Kabare”sinde oyuncu ve dansçı olarak yer aldı.