Magazin |

Büyük bir merakla beklenen Oğlum dizisi bu akşam Show TV'de başlıyor

Proje ve senaryo tasarımını Ahmet Katıksız'ın, senaristliğini Hürer Ebeoğlu ile Sevgi Yılmaz'ın ve yönetmenliğini ise Gökçe Usta'nın üstlendiği Show TV’nin Ay Yapım imzalı yeni dizisi dizisi 'Oğlum' bu akşam izleyiciyle buluşuyor. Meme kanserine yakalanan ve bir süredir ekranlardan uzakta olan oyuncu Canan Ergüder de Oğlum dizisi ile yeniden ekranlara dönüyor.

Büyük bir merakla beklenen Oğlum dizisinin 1. bölümü bu akşam Show TV ekranlarında izleyiciyle buluşacak. Proje ve senaryo tasarımını Ahmet Katıksız üstlenirken Hürer Ebeoğlu ve Sevgi Yılmaz’ın kalemi Gökçen Usta’nın rejisiyle buluşuyor.

Büyük bir merakla beklenen Oğlum dizisi bu akşam Show TV'de başlıyor

Oğlum’un oyuncu kadrosunda Songül Öden, Nihal Yalçın, Canan Ergüder, Feyyaz Duman, Timur Acar, Serhat Teoman, Kubilay Aka, Tuğçe Açıkgöz, Metehan Parıltı gibi birçok başarılı isim yer alıyor.

Son olarak Menajerimi Ara dizisinde rol aldığı sırada meme kanserine yakalandığını öğrenen ve tedavi nedeniyle ekranlardan uzakta olan 44 yaşındaki oyuncu yeniden Oğlum dizisiyle izleyici karşısına çıkıyor.

OYUNCULARIN CANLANDIRACAĞI ROLLER

Canan Ergüder: Pedagog Demet
Timur Acar: İlyas
Nihal Yalçın: Melike
Emir Kaan Özkan: Kaan
Songül Öden: Zeynep
Feyyaz Duman: Tuğrul
Metehan Parıltı: Efe
Serhat Teoman: Sedat
Kubilay Aka
Tuğçe Açıkgöz: Sedef
Tuğçe Karagöz: Ceren

 

OĞLUM DİZİSİNİN KONUSU

İlyas ve Melike Özyürek çifti, kızları Ceren ve 6 yaşındaki küçük oğulları Kaan ile birlikte Şile’de yaşar. Bir akşamüzeri Melike ilk maaşını almanın heyecanıyla vitrinlere dalar ve oğlu Kaan’ın okul çıkışına geç kalır…Annesini okulun bahçesinde bekleyen Kaan, bir kirpinin peşine takılır ve kirpiyi bir parka kadar takip eder. Bu sırada Zeynep ve Tuğrul çiftinin 12 yaşındaki oğulları Efe de parktadır. Efe, ailesi ile iletişimi kopuk ve tek arkadaşı bilgisayar oyunları olan bir çocuktur.Efe, bir süre sonra Kaan’ın kaybolduğunu fark eder, ikili karakola gitmek üzere yola koyulurlar… Melike ve İlyas ise telaş içinde Şile sokaklarında çocukları Kaan’ı aradıkları sırada acı bir olay yaşandığının haberini alırlar… Yaşanılan bu acı olaydan sonra her iki ailenin hayatında da artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.