Koronavirüs

Bursa'da korona hastası 4'üncü kattan atladı

Osmangazi'de yaşanan olayda, ateş ve öksürük şikayetiyle Yüksek İhtisas Hastanesi'ne başvuran ve psikolojik sorunları olduğu öğrenilen bir kişi korona tedavisi gördüğü hastanenin 4'ncü katındaki pencereden atlayarak ağır yaralandı.

İntihar girişimi sonrası hastaneye yatırılarak tedavi altına alınan Tülay Y., iddiaya göre koronavirüse yakalanması nedeniyle bunalıma girdi. Tülay Y., bugün saa 14.00 sıralarında hastanenin 4'ncü katındaki odasında kimsenin olmamasını fırsat bilip, pencereden atladı. Hastane girişindeki tente üzerine düşen Tülay Y., ağır yaralandı.

Sağlık ekiplerince ilk müdahalesi yapılan Tülay Y., Yıldırım ilçesindeki Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi'na kaldırılarak, tedaviye alındı. (DHA)

Günün Videosu
Karaman’da koranavirüse yakalandıktan sonra aşı yaptırmadığı için hastalığı ağır geçiren Süleyman Can, hastane odasında çektirdiği görüntülü mesajla ’aşı’ olun çağrısında bulunduktan sonra hayatını kaybetti. Can, "Gerçekten çok zor bir hastalıkmış bu. Kimseye de inanmayın ve aldanmayın." ifadelerini kullanmıştı.