Karnına saplanan bıçakla ambulans bekledi

Bursa'nın Osmangazi ilçesinde bir cadde ortasında bıçaklandığını iddia eden genç kız, karnına saplanan bıçakla birlikte hastaneye kaldırıldı. Kendisinden para isteyenler tarafından bıçaklandığını iddia eden Melek Ç., daha sonra bunalımda olduğunu ve eylemi kendisinin gerçekleştirdiğini itiraf etti.

Olay, merkez Osmangazi ilçesi Kükürtlü Caddesi'nde kısıtlama saatinde meydana geldi.

Edinilen bilgiye göre Kükürtlü Caddesi'nde araçlarıyla seyir halinde olan vatandaşlar, caddenin ortasında genç bir kızın hareketsiz yattığını gördü.

''PARA İSTEDİLER, VERMEYİNCE BIÇAKLADILAR''

Genç kızın yanına giderek, karnına saplı bıçağı fark eden vatandaşlar durumu polise ve sağlık ekiplerine bildirdi. Bu sırada yaralı genç kız, 2 gencin kendisinden para istediklerini ancak vermeyince kendisini bıçakladıklarını söyledi.

KARNINDAKİ BIÇAKLA HASTANEYE KALDIRILDI

Olay yerine gelen sağlık ekipleri, isminin Melek Ç. (18) olduğu öğrenilen genç kızı, karnına saplı olan bıçak ile sedyeye kaldırdı. İlk müdahalesi olay yerine yapılan Melek Ç., daha sonra Çekirge Devlet Hastanesi’ne götürüldü.

''BUNALIMDAYIM, BIÇAĞI KENDİME SAPLADIM''

Hayati tehlikesi bulunmayan genç kız burada ifade alan polis ekiplerine gerçeği itiraf etti. Yetiştirme Yurdu’nda kaldığı öğrenilen genç kız, bunalıma girdiği için yurttan kaçtığı ve bıçağı karnına kendisinin sapladığını itiraf etti.

Öte yandan Melek Ç.’nin daha önceden de 6 kez intihar girişiminde bulunduğu öğrenildi. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

(İHA)

Karnına saplanan bıçakla ambulans bekledi - Resim : 2

Karnına saplanan bıçakla ambulans bekledi ile ilgili etiketler Bursa Osmangazi Melek Ç. bıçak bıçaklama bunalım