Burhan Şeşen'in oğlu neden öldü? Serhan Şeşen kimdir?

Grup Gündoğarken'in solisti müzisyen Burhan Şeşen'in oğlu Serhan Şeşen'in ölümü herkesi derinden yaralamıştı. Yıllar sonra Serhan Şeşen'in ölüm nedeni tekrardan merak edildi. Peki, Serhan Şeşen kimdir, neden öldü?

26 Kasım'da yüksek ateş ve boğaz ağrısı şikâyetiyle Sema Eğitim Öğretim İşletmeleri ve Sağlık Hizmetleri AŞ-Sema Eğitim Vakfı'na ait hizmet veren Özel Sema Hastanesi'ne kaldırılan Serhan Şeşen hayatını kaybetti.

Tomografi çekilmeden omurilik sıvısı alındığı ve menenjit teşhisi konulduğu ifade edilen Şeşen'e bir süre menenjit tedavisi uygulandı. Tomografisi çekildiği esnada beyninde ödem oluştuğu anlaşıldı. Ailenin isteği üzerine önceki gün Alman Hastanesi'ne nakledilen Şeşen'in aynı gün beyin ölümü gerçekleşti.

Alman Hastanesi’nden o dönemde Başhekim Yardımcısı ve Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı Dr. Cengiz Uzun ile Yoğun Bakım Uzmanı Dr. Tülin Erdem yaptığı açıklamasında Serhan Şeşen'in hastaneye geldiğinde beyin ölümünün gerçekleşmiş olduğunu söylediler.

Acılı baba Burhan Şeşen ise Sema Hastanesi doktorlarının yanlış teşhis koyduklarını ve tomoğrafi çekilmeden belinden su alınması sonucu oğlunun komaya girdiğini, doktorlarından şikâyetçi olduklarını söylemişlerdi.

Serhan Şeşen soğuk algınlığı şüphesiyle doktora gitmiş ardından evine gönderilmişti. Durumu kötüleşince tekrar hastaneye giden ve menenjit teşhisi konan Serhan Şeşen'den beyin tomografisi çekilmeden belinden su alınmış ve bu durum genç adamın ölümüne sebep olmuştu.

Burhan Şeşen'in oğlu neden öldü? Serhan Şeşen kimdir? ile ilgili etiketler Serhan Şeşen Burhan Şeşen