Spor |

Burak Yılmaz'la kavga eden otobüs şoförü Orhan Çimen o anları anlattı

Geçtiğimiz günlerde Burak Yılmaz ile Nişantaşı'nda kavga eden otobüs şoförü Orhan Çimen Beyaz TV'ye yaşananları anlattı.

8 Aralık günü Nişantaşı'nda aracıyla seyehat eden Burak Yılmaz, halk otobüsü Orhan Çimen'le kavga ettiği görüntüler bugün medyaya düştü. Beyaz TV o şoförü buldu ve konuşturdu. İşte soför Orhan Çimen'in dilinden kavga anı:

"Kendisi durakta duruyordu zaten. Cama elini vurdu. Cama vurunca ben de durdum, "Cama niye vuruyorsun, artist misin" dedim. Çok sinirliydi. Sonra bana saldırmak için üzerime yürüdü. Ben de kendimi savunmak için sopayı çıkardım, kendimi korumak için. Başkası olsa sopayı da vururdu. Ben sopayı çıkarmasam o bana vururdu. Sonra arabanın önüne geçti, küfürler etti. Ben 50 yaşında adamım. Ben kendimi korudum."

"Ben onun Burak Yılmaz olduğunu da bilmiyordum. Olaydan yarım saat sonra öğrendim. Şimdi de görsem tanımam onu."

"Ben zaten Burak Yılmaz'ı mahkemeye verdim. Hakaret davası açtım. Türk adaletine güveniyorum. Haksız değilim. Haksız olsam elini bile öperdim."

ŞOFÖR İŞTEN ATILIYOR!

Şoför Orhan Çimen belgesinin iptal edildiğini ve işten çıkartıldığını söyleyerek, "Normalde yarın sabah servise çıkacaktım fakat İETT Genel Müdürlüğü şirketi arayarak, 'Orhan Çimen sertifikasını alsın buraya gelsin' demişler. Yarın lisansımı iptal edecekler" dedi.