Bunu da gördük! 'Erkek arkadaşıma yan gözle baktın' diyen kadınlar saç başa birbirine girdi...

Kıskançlık krizine giren iki kadın Taksim Meydanı'nda saç saça baş başa kavga etti. O anlar cep telefonu kamerasına saniye saniye kaydedildi. İşte o kavga görüntüleri...

Sabah saat 08.30 sıralarında Taksim Meydanı’nda iki kadın arasında kavga meydana geldi.

'ERKEK ARKADAŞIMA YAN GÖZLE BAKTIN' KAVGASI

Edinilen bilgiye göre, iki kadının sabah saatlerinde eğlence mekanından çıkmasının ardından aralarında erkek arkadaşıma yan gözle baktın tartışması çıktı. Kısa sürede büyüyen kıskançlık tartışması iki kadının birbirine saldırmasıyla saç başa kavgaya dönüştü.

VATANDAŞLAR ŞAŞKINLIKLA İZLEDİ

Kadınların yanlarındaki erkeklerin kavgayı ayırmaya çalıştıkları görülürken, çevredeki vatandaşların ise şaşkın gözlerle kavgayı seyrettiği görüldü. Kadınların saç başa birbirlerini dövdüğü kavga anları ise bir cep telefonu kamerasına saniye saniye yansıdı.

O ANLAR KAMERADA

Kameraya yansıyan görüntülerde iki kadının sokak ortasında saç başa kavga edip birbirlerine girdiği ve yanlarında erkeklerin onları ayırmaya çalışırken, çevredeki vatandaşların ise şaşkın gözlerle olayları seyrettiği görülüyor.

Bunu da gördük! 'Erkek arkadaşıma yan gözle baktın' diyen kadınlar saç başa birbirine girdi... ile ilgili etiketler Taksim Kavga Kadın erkek

Sitene Ekle