Magazin |

Bülent Şakrak annesi Meral Şakrak'ı son yolculuğuna uğurladı... Ceyda Düvenci acı gününde eşini bir an bile yalnız bırakmadı

Meslektaşı Ceyda Düvenci ile evli olan 44 yaşındaki sinema ve tiyatro oyuncusu Bülent Şakrak'ın annesi Meral Şakrak tedavi gördüğü hastanede dün hayatını kaybetti. Alzheimer hastası olan Meral Şakrak bugün gözyaşları içinde son yolculuğuna uğurlandı. Ceyda Düvenci acı gününde eşini bir an bile yalnız bırakmazken cenaze törenine çok sayıda ünlü isim katıldı.

Bülent Şakrak ve Ceyda Düvenci çifti aldıkları acı haberle yıkıldı. Bülent Şakrak'ın annesi Meral Şakrak dün tedavi gördüğü hastanede hayata veda etti.

Anne Şakrak için bugün Üsküdar Marmara Üniversitesi İlahiyat Üniversitesi Camii'nde cenaze töreni düzenlendi. Törene Bülent Şakrak, eşi Ceyda Düvenci, Cem Yılmaz, Erkan Kolçak eşi Cansu Tosun, Hazal Kaya eşi Ali Atay'ın yanı sıra sinema ve tiyatro camiasından çok sayıda kişi katıldı.


CEYDA DÜVENCİ, BÜLENT ŞAKRAK'I BİR AN BİLE YALNIZ BIRAKMADI

Cenaze sonrası Bülent Şakrak taziyeleri kabul ederken eşi Ceyda Düvenci yanından ayrılmadı. Meral Şakrak'ın cenazesi kılınan namazın ardından Hekimbaşı Mezarlığı'na defnedildi.

Cenazede konuşan Erkan Kolçak, "Annemizi, halamızı aynı zamanda Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nin de annesi birçok kişinin annesi, karlar altında bembeyaz yolculuğuna gitti" dedi.