Magazin

Bülent Ersoy zor günler geçiriyor! Babası hastaneye kaldırıldı

Geçtiğimiz günlerde konser vermek için 21 kişilik ekibiyle Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne giden Türk sanat müziğinin Diva'sı Bülent Ersoy büyük bir şok yaşamıştı. Ekibin PCR testleri sahte çıkınca gözaltına alınmışlardı. Ersoy, aldığı başka bir kötü haberle yıkıldı. Bülent Ersoy'un babası Fikret Erkoç düşme sonucu hastaneye kaldırıldı.

Geçtiğimiz yıl annesini toprağa veren Diva lakaplı sanatçı Bülent Ersoy'un babası Fikret Erkoç'un düşme sonucu hastaneye kaldırıldığı öğrenildi. Haberi duyuran ses sanatçısı ve yazar Onur Akay, “Bülent Ersoy’un babası Fikret Erkoç düşerek hastaneye kaldırıldı ve kalça kemiğinin kırıldığı öğrenildi” ifadelerini kullandı. Erkoç'un hastanede tedavi gördüğü belirtildi.


Ersoy'un babası Fikret Erkoç'un düşme sonucu hastaneye kaldırıldığı öğrenildi.

"KALÇA KEMİĞİ KIRILDI"

"Felaket Tellalı" lakabı ile ünlenen Akay, "Değerli sanatçımız Bülent Ersoy zor günler yaşıyor ve çok üzgün. Babası Fikret Erkoç düşerek hastaneye kaldırıldı ve kalça kemiğini kırdı. Tedavisi hastanede devam eden Fikret Bey'i, Bülent Ersoy bir an olsun yalnız bırakmıyor" açıklamasında bulundu.

 Bülent Ersoy zor günler geçiriyor! Babası hastaneye kaldırıldı

 

GEÇTİĞİMİZ YIL ANNESİNİ KAYBETMİŞTİ...

Bülent Ersoy'un annesi Necla Poyraz, geçtiğimiz yıl evinde 89 yaşındayken hayatını kaybetmişti. Ersoy, "Annem öldü, annesiz kaldım. Bir evlat kaç yaşında olursa olsun annesinin çocuğu. Anne bambaşka bir şey. Allah hepimize ömür versin, anacıklarımıza inşallah" demişti.

Bülent Ersoy zor günler geçiriyor! Babası hastaneye kaldırıldı