Magazin

Bülent Ersoy sessizliğini bozdu! Benzemez Kimse Bize programındaki haliyle ilgili bakın neler söyledi

Türk sanat müziğinin Diva'sı Bülent Ersoy, yayın hayatına yeni başlayan ve Mustafa Keser ile birlikte sunduğu 'Benzemez Kimse Bize' programındaki ilginç tavırlarıyla ve yüzündeki değişimle gündeme gelmişti. Ersoy, sosyal medyada hakkında ortaya atılan 'yayına alkollü çıktı' ve 'estetik' iddialarına, 'Söylemezsem Olmaz' programında cevap verdi.

Bülent Ersoy ve Mustafa Keser'in sunumuyla 19 Eylül Pazar akşamı Star TV ekranlarında yayın hayatına başlayan 'Benzemez Kimse Bize' programı, Diva'nın konuşması ve tavırlarıyla gündeme geldi. Bircan Bali, Deniz Akkaya ve Seren Serengil'in sunumuyla ekranlara gelen 'Söylemezsem Olmaz'da, bu konu masaya yatırıldı.

 


İDDİALARA YANIT VERDİ

Usta sanatçı, hakkında ortaya atılan 'yayına alkollü çıktı' ve 'estetik' iddialarına yanıt verdi:

''Çok heyecanlandık canlı yayın olduğu için. Muhterem izleyicilerin beğenmeleri üzerine hazırlanan bir program, 'acaba ne diyecekler?' heyecanı... En başta yaratıcı olmak, üretici olmak, yerinde saymamak ve insanlara saygılı olmak gerekir. Yorumlar hep yapıldı 50 senedir. Bazılarını haklı gördüm, bazılarını haksız..."

"TOLERE ETMEYE ÇALIŞTIM"

"Üzüntülerimi yastığıma akıttığım iki damla yaşla kimseye göstermedim, hep tolere etmeye çalıştım. Böyle bir tarzım, tavrım hayatım boyunca olmadı. Bazı insanların seveni de olur, sevmeyeni de olur, sövenleri de olur. Böyle şeyin aslı astarı yok. Uzun bir koridor yürüdüm sonrasında, konuşurken kendim dahi 'Herhalde Zeki Bey (Müren) beni çağırdı, ölüyorum' dedim."


"YILLARDIR UYGULATIRIM"

'Estetik yaptırdı' iddialarına ise Diva, "Yüzüme yıllardır bant hilesi uygulatırım. Bu yayında da aynısını kullandım" açıklamasını getirdi.

 


NE OLMUŞTU?

'Benzemez Kimse Bize' programında Diva'nın konuşması ve davranışları sosyal medyada gündem olmuştu. Bazı sosyal medya kullanıcıları, Bülent Ersoy'un canlı yayına sarhoş çıktığı iddia etmiş, Ersoy'la ilgili kısa süre içinde çok sayıda tweet atılmıştı.