Popüler Haberler |

Bugün Sadakatsiz var mı? 21 Nisan Sadakatsiz bu hafta var mı? Yayından mı kaldırıldı?

Sadakatsiz yeni bölüm yok mu? Bugün Sadakatsiz var mı merak ediliyor. Kanal D ekranlarında Çarşamba akşamları yayınlanan ve başrollerinde Cansu Dere ve Caner Cindoruk'un rol aldığı Sadakatsiz bu hafta var mı? Yayından mı kaldırıldı?7

Sadakatsiz yeni bölüm yok mu? 21 Nisan Sadakatsiz bu akşam var mı sorusunun yanıtı haberimizde. Çarşamba akşamlarının en çok izlenen dizisi Sadakatsiz yeni bölümü bugün var mı? Cansu Dere ve Caner Cindoruk'un rol aldığı Sadakatsiz dizisi bugün var mı?

21 NİSAN SADAKATSİZ BU HAFTA VAR MI?

Her çarşamba Kanal D' ekranlarında reyting rekorları kıran Sadakatsiz dizisi bu akşam seyircisiyle buluşamayacak. Sadakatsiz dizisinin setinde Covid-19 vakalarına rastlanması nedeniyle dizinin ekran macerasına kısa bir ara verildi. Yaşanan bu gelişmelerin ardından, 21 Nisan Çarşamba akşamı saat 20.00'de dizinin 26.bölümünün tekrar yayınlanacak. Sadakatsiz 27. bölüm, 21 Nisan akşamı ekrana gelmeyecek.

Dizinin yapım şirketi Med Yapım yaptığı açıklamada; "Daha önce paylaşmış olduğumuz sağlık problemleri sebebiyle bu hafta ne yazık ki SADAKATSİZ yayında olamayacak. İzleyicilerimizin bu durumu anlayışla karşılayacağını ümit ediyoruz." Yapılan testlerde tüm set ekibimizin ve oyuncularımızın sonuçları negatif çıkmıştır. Değerli oyuncumuz Melis Sezen evde istirahat etmekte, kıymetli oyuncumuz Burak Sergen’in ise hastanede tedavisi devam etmektedir. 28 Nisan Çarşamba günü yeni bölümümüzde görüşmek üzere..." ifadelerini kullandı.