Yaşam

Bu yatın bir haftalık kirası servet değerinde

Yunan armatöre ait süper yatın bir haftalık kirası dudak uçuklatıyor. Şu ana kadar 7 kişinin rezervasyon yaptırdığı yatta bir haftalık tatilin bedeli 6 milyon 282 bin lira olarak belirlendi

Yunan armatörü Aristotle Onassis'e ait süper yat  ‘Christina O’'nun haftalık kirası 6 milyon 282 bin TL olarak açıklandı. Lüks yatta bir hafta tatil yapmak için şu ana kadar 7 rezervasyon yapıldı.

Dünyayı etkisi altına alan koronavirüs nedeniyle kişisel izolasyonuna dikkat eden milyonerlerin tercihleri süper yatlar oldu. Yaz sezonuna kısa bir süre kala milyonerler izolasyon altında mavi suların tadını çıkarmaya başladı. Yunan armatörü Aristotle Onassis'e ait lüks yolcu gemisi ‘Christina O’nun haftalık kirası dudak uçuklattı.

Elizabeth Taylor, Richard Burton ve Winston Churchill gibi bir çok ünlü isme ev sahipliği yapan Christina O adlı süper yatın sadece 1 haftalık  kirasının 545 bin sterlik ( 6 milyon 282 bin TL) olduğu açıklandı.

Kiralama şirketi Morley Yachts yaptığı açıklamada, lüks geminin Temmuz ve Ağustos aylarında haftalık 545 bin sterline (6 milyon 282 bin TL) kiralanabildiği ifade edilirken, şu ana kadar 7 kişi tarafından rezervasyon  talep geldiği belirtildi.