Böyle baba görülmedi! Yaramazlık yapan 3 yaşındaki çocuğa verdiği ceza şoke etti!

İstanbul'da yaramazlık yaptığı gerekçesiyle bir baba 3 yaşındaki oğlunu araçtan sarkıtarak kan donduran bir ceza verdi. Trafikteki tehlikeli anların sosyal medyada paylaşılmasının ardından babaya tepki yağdı. Olay sonrası harekete geçen polis ekiplerinin başlattığı soruşturma kapsamında gözaltına alınan baba tutuklandı.

İstanbul'da yaramazlık yaptığı gerekçesiyle 3 yaşındaki oğlunu seyir halindeyken araçtan sarkıtarak sakinleştirmek istediğini öne süren baba tutuklandı.

İstanbul Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri, 3 Temmuz'da sosyal medya üzerinden paylaşılan bir videoda, bir sürücünün seyir halindeki araçtan küçük çocuğu sarkıtmasına ilişkin çalışma başlattı.

Görüntüleri inceleyen ekipler, araç plaka bilgileri üzerinden sürücünün kimliğini tespit etti.


ŞÜPHELİ BABA TUTUKLANDI

Gözaltına alınan şüpheli M.Ö., görüntüdeki çocuğun 3 yaşındaki oğlu olduğunu, gün içerisinde yaramazlık yaptığını ve sakinleştirmek istediği için olayı gerçekleştirdiğini anlattı.

Emniyetteki işlemlerinin ardından, trafik güvenliğinin tehlikeye düşürülmesi suçundan adliyeye sevk edilen şüpheli, tutuklandı.

Böyle baba görülmedi! Yaramazlık yapan 3 yaşındaki çocuğa verdiği ceza şoke etti! ile ilgili etiketler Bağcılar Çocuk Ceza baba

Sitene Ekle