Gündem

Boşanmak istediği kocası ve ailesi saatlerce işkence etti!

İstanbul'da Ceylan Yıldırım, eşi Ersin'den boşanmaya karar verdi. Ancak eşi ailesiyle birlikte Ceylan'ı ormana kaçırıp işkence etti. Ölümden dönen genç kadın yardım istedi.

Takvim'in haberine göre; İstanbul'da Ceylan Yıldırım, boşanmak istediği eşi tarafından kaçırıldı. Saatlerce işkenceye uğradı.

İstanbul'da Ceylan Yıldırım (26) ve Ersin Yıldırım (32), 2012'de görücü usulüyle evlendi. Boşanma davası açan genç kadın, 6 ay önce evi terk etti. Geçen hafta sonu eve dönerken siyah bir minibüs önünü kesti. İddiaya göre boşanmak istediği kocası Yıldırım, kardeşleri Ali ve Dilek ile amcası Sait Yıldırım, genç kadını Beykoz'da ormanlık alana götürdü.

ÖLMEK İSTEMİYORUM

Ceylan Yıldırım "Eşim, kardeşleri ve amcası saçımdan tutup aracın beni içine attılar. Koltuğun altına sıkıştırıp tekme tokat dövdüler. Beykoz'a götürdüler. Orada işkence ettiler. Çok canım yanıyordu. Kemiklerim kırılmıştı. Korktum, ağladım. Sonra yine bayılmışım. Uyandığımda polisler başımdaydı. Lütfen sesimi duyun. Ölmek istemiyorum. Tek kalamıyorum, korkuyorum" dedi.

Annesi Rahime Aksakallı ise "Engel olmaya çalıştım ama damadın amcası bana biber gazı sıktı. Resmen öldürmek istemişler, işkence etmişler. Bu caniliği aklım almıyor" diye konuştu.

Talihsiz kadının şikayeti üzerine boşanma aşamasındaki kocası polis tarafından gözaltına alındı. 

Yorumlar
Günün Videosu
Adana'da organize suç örgütüne yönelik şafak vakti operasyon düzenlendi. KOM ekipleri tarafından gerçekleşen operasyonda çok sayıda şüpheli evlerinde yakalanarak gözaltına alınırken nefes kesen anlar saniye saniye polis kamerasına yansıdı. İşte o hareketli dakikalar...