Yaşam

Boş cips kutusunun içinden çıkanlar şoke etti

Bursa'da Samet Z. isimli vatandaş, alışveriş merkezinin açık otoparkına arabasını park ettikten sonra otomobilinin üstüne bırakılan bir cips paketi gördü. Cips paketini tam çöpe atacakken içinde bir şeyler olduğunu fark etmesi üzerine içini açarak yaklaşık 3 bin TL para olduğunu görünce şaşkınlık yaşadı.

Bursa'nın Nilüfer ilçesinde bir alışveriş merkezinin otoparkında meydana gelen olay şaşkınlık yaşattı. Özel bir hastanede sağlık görevlisi olan Samet Z. (22), otomobilini alışveriş merkezinin açık otoparkına park etti. Bir süre sonra park ettiği aracının bulunduğu yere geldi.


CİPS KUTUSUNU ÇÖPE ATACAKKEN...

Samet Z, otomobilinin üstüne bırakılan bir cips kutusu gördü. Cips kutusunu çöpe atmak isteyen Samet Z., kutunun içinde bir şeyler olduğunu fark etti. Kutunun içini açan Samet Z., boş cips kutusunda para olduğunu gördü.

İHBARDA BULUNDU

Daha sonra polisi arayarak ihbarda bulundu. Polis ekiplerinin yaptığı sayımdan sonra tutanak tutularak ekiplere teslim etti.


''POLİSLER SAHİBİNİ BULACAK''

Samet Z., ''Hastane çıkışı aracımın başına geldim eve gitme için. Tavanında cips kutusu gördüm. İçi para dolu başta çöp sandım baktım içine para dolu direkt polisi aradım. Ekipler geldi tutanak tutulacak daha sonra sahibi bulunacak'.' dedi.

Olay yerine gelen polis ekiplerinin yaptığı çalışmada otomobilin üzerine bırakılan kutu içerisinden 2 bin 939 TL para olduğu tespit edildi.

(İHA)

Günün Videosu
Artvin’in Arhavi ilçesinde geçtiğimiz hafta Perşembe günü selin ilk anlarında bir şahsın göle dönmüş caddede yaşadığı yaşam mücadelesi selin boyutunu bir kere daha gözler önüne serdi. O anlar çevre binadaki vatandaşlar tarafından saniye saniye cep telefonu kamerası ile kaydedildi.