Magazin |

Boran Kuzum'un yeni partneri o isim olacak!

İzlenme rekorları kıran dizilerin ödüllü yönetmeni Hilal Saral, 'Şahin Tepesi' isimli yeni dizisinin kadrosunda yıldız isimleri bir araya getirmeye hazırlanıyor.

'Aşk-ı Memnu', 'Fatmagül'ün Suçu Ne?', 'Kuzey Güney' ve 'Kara Sevda' gibi izlenme rekorları kıran dizilerin ödüllü yönetmeni Hilal Saral, yine ddialı bir projeye başlıyor

Ay Yapım imzalı 'Şahin Tepesi' adlı dizinin çekimleri yakında başlıyor. Bir süredir titiz bir cast çalışması yürüten Hilal Saral, ilk olarak Zerrin Tekindor'la, daha sonra ise Esra Dermancıoğlu ve Ebru Özkan ile anlaştı.

BORAN KUZUM VE AYBÜKE PUSAT PARTNET OLACAK

Genç oyuncu kadrosu için de Metin Akdülger, Kaan Yıldırım, Afra Saraçoğlu ve Hande Erçel'in de aralarında olduğu çok sayıda oyuncuyla görüşme yapan Hilal Saral, sonunda Vatanım Sensin'le yıldızı parlayan Boran Kuzum, 'Söz' dizisiyle dikkatleri üzerine çeken Aybüke Pusat, 'Paramparça' projesindeki performansıyla beğeni toplayan Leyla Tanlar ve bir süre yurtdışında eğitim alan genç yetenek Mustafa Mert Koç ile el sıkıştı.

Haftabaşı afiş çekimi yapılacak olan dizide Boran Kuzum, Zerrin Tekindor'un oğlunu; partneri Aybüke Pusat ise Ebru Özkan'ın kızını canlandıracak. Bir hafta içinde sete çıkması planlanan dizide, aralarında husumet olan iki ailenin gençlerinin imkansız aşkı etkileyici bir dille ekrana taşınacak.

KANAL KESİNLEŞMEDİ

Kanalı henüz netleşmeyen dizide 80'li yıllara damga vuran meşhur 'Şahin Tepesi' dizisinden de izlerin olduğu konuşuluyor. Senaryosunu Melek Gençoğlu ve ekibinin yazdığı dizinin flashback sahnelerinde zaman zaman Zerrin Tekindor'un 25 yaş dönemine de yer verilecek.