Magazin |

Bomba iddia! Ebru Gündeş'in yeni aşkı Murat Özdemir eşinden boşanmak için harekete geçti

2021'in Nisan ayında 11 yıllık eşi ve kızı Alara’nın babası Reza Zarrab’dan boşanan 48 yaşındaki ünlü şarkıcı Ebru Gündeş'in iş insanı Murat Özdemir ile yeni bir aşka yelken açtığı iddia edildi. Selin Kabalı ile evli olan Murat Özdemir'in Ebru Gündeş uğruna eşinden boşanmaya hazırlandığı konuşuluyor.

Ünlü sanatçı Ebru Gündeş hakkında ortaya atılan iddia magazin gündemine bomba gibi düştü. "Beni ünlü isimlerle aldattı" dediği 11 yıllık eşi ve kızı Alara’nın babası Reza Zarrab’dan geçen sene boşanan Ebru Gündeş, iddialara göre evli iş insanı Murat Özdemir ile aşk yaşamaya başladı. Takvim Saklambaç'tan Ufuk Özcan, Ebru Gündeş ile Murat Özdemir aşkını kaleme aldı.


İşte Ufuk Özcan'ın o yazısı...


Türkiye'nin en büyük sesleri arasında yer alan Ebru Gündeş'in son dönemde iş insanı Murat Özdemir ile yeni bir aşka yelken açtığı konuşuluyor.

Hatta Özdemir'in evli olduğu iddia edilmişti. Bu olay ile ilgili birkaç telefon aldım. Murat Özdemir'in eşi Selin Hanım, ortak arkadaşlarım aracılığıyla bana ulaştı.

MURAT ÖZDEMİR BOŞANMAK İÇİN EŞİNE BASKI YAPTI

Eşi Murat Özdemir'in Ebru Gündeş için kendisine boşanma davası açtığını ve anlaşmalı boşanmak için baskı yaptığını söyledi. Hatta boşanma kağıtlarını imzalatmış bile.

Yani anlayacağınız şimdilik bir iddiada kalan aşk haberi sanırım doğruluk kazanıyor. Çünkü ortada yuvasını kurtarmaya çalışan bir kadın olduğunu unutmamak lazım. Böyle bir olay olmasa neden bana ulaşmaya çalışsın... Yani anlayacağınız sanırım bu aşk haberi doğru.