Yaşam

Bolu'da yalnız yaşayan adam evinde ölü bulundu

Bolu'da, yalnız yaşayan Arif Danışman (61), komşularının evden kötü kokular gelmesi üzerine polise haber vermesiyle evinde ölü bulundu.

Sağlık Mahallesi Sancak Sokak'ta, çocuklarıyla ailevi problemler yaşadığı için yalnız yaşayan Arif Danışman'ın apartman dairesindeki evinden gelen kokuları fark eden komşuları, polise haber verdi. Gelen polis ekipleri, eve girdi.

POLİSLER ARİF DANIŞMAN'IN CANSIZ BEDENİNİ BULDU

Maskelerle eve giren ekipler, Danışman'ın cansız bedeni ile karşılaştı. Yaklaşık bir hafta önce öldüğü tahmin edilen Arif Danışman'ın cansız bedeni, ölümünün üzerinden uzun süre geçmesi nedeniyle şişince, tabuta sığmadı.Tabutun kapağı açık bırakılarak cenaze aracına konuldu. Şeker hastalığı olan ve yaşadığı rahatsızlığa bağlı olarak öldüğü tahmin edilen Arif Danışman'ın cesedi morga kaldırıldı.

(DHA)

 

 

Yorumlar
Günün Videosu
İstanbul Havalimanı'nda turist yolcuları almak için gelen turizm firmasının VIP aracı henüz bilinmeyen bir nedenle yandı. Alev topuna dönen araç itfaiye ekiplerinin hızlı müdahalesi ile söndürüldü. Patlamaların yaşandığı o korkunç an ise kameralara saniye saniye kaydedildi.