Gündem

Boğazına bıçak dayayıp genç kızı taciz etti

Cihangir'de bulunan Sanatkarlar Parkı'nda yürüyen genç kadın bıçaklı bir tacizcinin saldırısına uğradı. O anlar kameraya yansırken, sosyal medyada yayınlanan görüntüler infial yarattı. Twitter'da '#CihangirSapığıYakalansın' etiketi ile kampanya başlatıldı. Polis, görüntülerden tespit ettiği saldırganı yakalayarak gözaltına aldı.

İçerik: SuperHaber
İçerik: SuperHaber

Kan dondoran olay Beyoğlu'nda bulunan Cihangir Sanatkarlar Parkı'nda meydana geldi. Genç kadını takip eden eli bıçaklı adam, kadının boğazına bıçak dayayarak parkın içerisinde taciz etti.

Parkı gören bir vatandaşın cep telefonundan çektiği videoyu sosyal medyada paylaşmasıyla ortaya çıkan korkunç görüntüler, büyük tepki topladı.

TWİTTER'DA KAMPANYA BAŞLATILDI

Twitter'da #CihangirSapığıYakalansın' etiketi ile kampanya başlatıldı. Binlerce kişi bu etiket altında tepkisini dile getirdi.  

SANCAKTEPE'DE YAKALANDI

Kimliği tespit edilen Berzan E.Ç. (19), Beyoğlu İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekiplerince Sancaktepe'de bir çay bahçesinde yakalandı.Görüntülerde, tacizci genç kadının boğazına bıçak dayayarak tacizcinin ardından kaçtığı gözleniyor.


 

Sitene Ekle