Spor |

"Bobby her zaman böyle büyük oynuyor"

Turkish Airlines EuroLeague'de Zalgiris Kaunas'ı 76-67 mağlup ederek adını finale yazdıran temsilcimiz Fenerbahçe Doğuş'un başantrenörü Zeljko Obradovic, maçın ardından açıklamalarda bulundu.

Zalgiris Kaunas'ı 76-67 mağlup ederek adını finale yazdıran temsilcimiz Fenerbahçe Doğuş'un başantrenörü Zeljko Obradovic, maçın ardından açıklamalarda bulundu.

Finalde çok daha iyi olmaları gerektiğini aktaran Obradovic, "Devre arasında iyi savunmadan bahsetmiştik ve yine aynı şekilde iyi savunma yapmamız gerekiyordu. Bir ara farkı 12 sayıya çıkardık ve rahatladık ama onlar da iyi bir dönüş yaptılar. İlk saniyeden son saniyeye kadar savaşacaklarını biliyorduk. Finalde çok daha iyi olmamız lazım." dedi.

Zalgiris'ten övgülerle söz eden Obradovic: "Onlar hiç vazgeçmiyorlar ve geri dönmenin bir yolunu buluyorlar. Mola dönüşlerinde koçun hamleleri mükemmeldi." dedi.

Bobby Dixon'ın performansına da değinen Obradovic, "İnsanlar için sürpriz olabilir fakat benim için değil. Her zaman böyle büyük oynuyor." dedi.