Popüler Haberler |

Bisküvili pasta nasıl yapılır? En kolay bisküvili pasta tarifi! Pudingli bisküvili pasta yapımı! Petibörlü pasta tarifi!

Bisküvili pasta nasıl yapılır? Çocukların en çok sevdiği pasta çeşitlerinden biri olan bisküvili pasta, kolay yapımı ile annelerin en ok tercih ettiği pastalardan biri oluyor. Bisküvili pudingli pastanın nasıl yapıldığını merak edenler arama motorlarından araştırmalar yapmayı sürdürüyor. En kolay bisküvili pasta tarifini sizler için araştırdık. Peki, Bisküvili pasta nasıl yapılır? En kolay bisküvili pasta tarifi! Pudingli bisküvili pasta yapımı! Petibörlü pasta tarifi! Detaylar haberimizde...

Bisküvili pasta nasıl yapılır? Sofraların vazgeçilmez lezzetlerinden biri olan bisküvili pudingli pasta, kolay yapımı ile en çok tercih edilen pasta türlerinden biri oldu. Çocukların lezzetle yediği pastanın nasıl yapıldığını, püf noktalarını sizler için araştırdık. Evde vaktini değerlendirmek isteyenler için en kolay tarifi hazırladık. Pudingli bisküvili pasta birkaç malzeme ile zahmetsizce hazırlanmaktadır. Peki, Bisküvili pasta nasıl yapılır? En kolay bisküvili pasta tarifi! Pudingli bisküvili pasta yapımı! Petibörlü pasta tarifi! Detaylar haberimizde...

Bisküvili pasta tarifi: Kakaolu pudingli bisküvili pasta nasıl ...

BİSKÜVİLİ PASTA NASIL YAPILIR?

Bisküvili pasta malzemeleri;

2 paket çikolatalı puding
6 su bardağı süt
4 paket kakaolu bisküvi

Bisküvili pasta tarifi: Pudingli bisküvili pasta nasıl yapılır ...

Bisküvili pasta kreması malzemeleri;

1 paket toz krem şanti
1 su bardağı süt
1 çay bardağı file antep fıstığı

Çikolatalı toz puding karışımlarını süt ilavesiyle sürekli karıştırarak pişirin.

Dikdörtgen bir kaba kakaolu bisküvileri tek sıra halinde dizin ardından üzerine hazırladığınız çikolatalı pudingten gezdirin. Bu işlemi bisküviler 3 kat olana kadar tekrarlayın.

Hazırladığınız bisküvili pastayı ılındıktan sonra buzdolabında 20 dakika kadar bekletin.

Bir mikser yardımıyla toz krem şantiyi süt ile çırparak hazırlayın. File Antep fıstığını ekleyip, karıştırın.

Buzdolabında beklettiğiniz pastanın üzerine krema katını yayın. Buzdolabında 1 saat kadar beklettikten sonra dilimleyerek servis edin.